Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

a sprawdzałeś karty? :D

o czym dokładnie mówisz? :mysli: ja mam u siebie 2x4GB (czyli ok. 800 utworów) i wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to mi chodziło, czy sprawdzałeś (trochę źle sprecyzowałem pytanie). no to chyba póki co się skuszę na zakup chociaż jednej karty SD, a jak to nie pomoże to pomyślę dalej.. dzięki Piechol za info :) a właśnie może Ty będziesz wiedział... pod regulacją oświetlenia deski rozdzielczej i regulacją wysokości świateł dziennych mam jakiś przycisk, który mogę włączyć (w instrukcji nic na ten temat nie znalazłem), na 5-tym zdjęciu widać, że świeci się bo jest wciśnięty.. co to jest za przycisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przycisk coming-leaving home :cool1: powoduje, że przy otwieraniu/zamykaniu auta palą się przez jakiś czas światła (teoretycznie "doświetlając drogę do domu" :tongue4:) ja tego nie używam, bo mnie wkurzało :decayed:

a jeszcze wracając do kart to polecam takie: http://allegro.pl/item725090283_karta_pamieci_transcend_sd_4gb_nie_sdhc_24h.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... no właśnie nie wiedziałem co to jest i mam to wyłączone :) dzięki za odpowiedź i za radę co do kart, prawdopodobnie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzo ladne autko :cool1: chodzilo kiedys za mna takie ale niestety dla mnie troszke za male , ale do miasta jako dupowozik perfekt ( i tylko jako sportback :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi się podoba, ale póki co jestem spłukany i nie mam za co pójść w mody... ale jeśli poszedłbym w Schwarz to łącznie z relingami... tylko te obkleiłbym chyba folią zamiast kupować nowe... ale czas pokaże, jeszcze nie mam zamiaru się z nim rozstawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy wogóle gadacie ? Przeciez w A3 jest więcej miejsca niż w A4 B6 ! Jedynie optycznie sie wydaje mniejsza.

Ja jeździłem A3 8p i A4 B6 teraz i w A3 jest szerzej.

A ktoś jeszcze wspominał o jakimś passacie.... gdzie tam VW do audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy wogóle gadacie ? Przeciez w A3 jest więcej miejsca niż w A4 B6 ! Jedynie optycznie sie wydaje mniejsza.

Ja jeździłem A3 8p i A4 B6 teraz i w A3 jest szerzej.

dziwne rzeczy prawisz kolego :gwizdanie: ja przesiadłem się odwrotnie z B6 do 8P i z przodu miejsca jest tyle samo moim zdaniem (co potwierdzają wymiary aut), z tyłu nie jeździłem jeszcze :wink4: ale od kiedy A3 może być przestronniejsze od A4? :mysli: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas na spocie kiedyś porównywali miejsce w moim A3 i w A4 B5 i stwierdzili, że u mnie jest trochę więcej..[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:10_________________________________________________no i niestety wczoraj ok godziny 16 miałem niemiłe spotkanie z czerwonym Daewoo Tico... pewna miła pani z miasta o nazwie Żnin wybrała się na zakupy do Bydgoszczy i nie znając Bydgoszczy zabłądziła i znalazła się na moim osiedlu, 2 skrzyżowania od mojego domu. Nie patrząc na znaki wymusiła pierwszeństwo, a ja nie do końca zdążyłem wyhamować. Moje straty to: porysowany reflektor prawy, zderzak, grill i maska (tak na moje oko). Mam tylko nadzieję, że żadnych wad mechanicznych nie będzie... Tico zostało skasowane gdyż uderzyłem w przednie, lewe koło oraz drzwi kierowcy. Co więcej jechałem z prędkością 50 km/h i wracałem do domu :/ policjant próbował mi wmówić ponad 2 krotną prędkość (a wyjeżdżałem z innego skrzyżowania - skręcałem). Jako, że kolizja nie z mojej winy postanowiłem, że oddam samochód do ASO i tam będzie naprawiany. Oto niektóre zdjęcia porobione dzisiaj:

7cb5ecda1d1e7621m.jpg

af07517ebb104fc1m.jpg

2bea742758f0a0c0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciagnij glupie babsko na tyle, na ile sie da.. :cool1:

Moze jeszcze co za ta kase wyrezasz.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chcę zagadać w ASO żeby mi Schwarz grill założyli :kox::evil:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 13:24_________________________________________________na wiosnę sprawiłem sobie nowe kółeczka:

9963475f9456c7fem.jpg

wydaje mi się, że dobra zamiana. Moje letnie koła będą jeździły na A6, a ja wziąłem te 18-stki :kox:

P.S. felgi nie są chromowane, tylko takie zdjęcie znalazłem w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miód malina :good: szukałem takiego dla siostry, a z chęcią bym kupił dla żonki, tylko, że moje kobiałki się w aurisach zakochały ... niestety :wallbash:

Wszystko oki po stłuczce, duże straty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wymieniony zderzak, lampa i grill - jutro albo w sobotę odbiorę więc się dowiem wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię małych samochodów, to A3 sportback okropnie mi się podoba... Kiedyś widziałem w Katowicach czerwoną z chrom relingami i czarnym dachem... :sex: :sex: :sex: łuffff piękna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odebrałem koła, a jutro odbieram samochód także... chyba się skuszę i w garażu zrobię przymiarkę na nowym felunku :naughty: jednak przeraziłem się opony.... 245/40/18, myślałem, że tam są 225. Jak będą do niczego to chyba zmienię je na 225. jutro wrzucę fotkę felg i jeśli założę na samochód to oczywiście także zdjęcie samochodu[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________No więc autko zostało odebrane w poniedziałek z ASO, ale jutro tam jeszcze wraca do drobnych poprawek. Zapomnieli pomalować maskę, poprawić błotnik i zmienić kratki w zderzaku na nowe (od halogenów). Dodatkowo lampa nie doszła. Ale dzięki temu zobaczyłem te niedociągnięcia. Ubezpieczyciel osoby, która mi wymusiła do tej pory nie przesłał jeszcze dokumentów, z których wynikało co ma być zmienione stąd te niedociągnięcia. Po interwencji dokumenty dotarły i jutro odstawiam autko do ASO Konarzewski i podobno będzie do odbioru w piątek. Zdjęcia całego samochodu nie udało mi się zrobić gdyż w garażu było zbyt ciemno. A teraz pora na kilka fotek:

Stary zderzak, który niedługo zostanie sprzedany (dodatkowo dojdą kratki w halogeny, które dostanę w piątek):

77b9ff8e96c6fa3em.jpg

Kółeczka już w domu:

31e0ef6e57cf88eem.jpg

bc6227bd7a6ad8a7m.jpg

934e820e8a18bf01m.jpg

Początkowo przeraził mnie rozmiar opon: 245/40/18 ale damy radę :P a jak nie to zmienię na 225.

A6-tka wygląda bardzo dobrze na moich starych kołach i jeździ się człowiekowi o wiele wygodniej niż na tych 18".

Gdy ostatecznie odbiorę samochód postaram się zrobić przymiarki do kół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy, czy te 245 nie beda Ci tarły... i nie mowie tutaj o tyle - ale o przodzie - skrecanie, dołki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...