Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

et 13 :good:

i w tej chwili tak jezdze ale jak spadnie snieg to wracam do ET 33 bo nie chce miec calego boku samochodu w blocie posniegowym[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 10:52_________________________________________________troche wspomnien....

f16f297dcaa55706med.jpg

c2d52959f27615bemed.jpg

438f62dad59e07b8med.jpg

Opublikowano

jakie koło na wiosnę :naughty: , jakiś remap by się zdał :naughty: :naughty: i jakieś eskowe kubełki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jakie koło na wiosnę

tym sie pochwale dopiero jak kupie :wink4:

i jakieś eskowe kubełki

a powiem ci ze prowadze rozmowy w tym kierunku :gwizdanie:

Opublikowano
i jakieś eskowe kubełki

a powiem ci ze prowadze rozmowy w tym kierunku :gwizdanie:

z papą Moskalem :kox:, te z alcantrą, by Ci ładnie do kolorku siadły :evil:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

piękny kolorek

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

433c78b0b132c1d4med.jpg

d83e88508f9fb66fmed.jpg

Opublikowano

tak mi sie wydaje że chyba brakuje 1" i byłoby :kox: :kox:

Opublikowano

Wiele to ma "calów"? :decayed:

Opublikowano

to wygląda na max 17 :gwizdanie:

ale myślę, że to 18 jest :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?

Opublikowano
  • Autor

Wiele to ma "calów"? :decayed:

19" :decayed:

Opublikowano

19" :decayed:

chyba w pipolandii :cool1: :gwizdanie: , nie ma co wymyslać , fela wogóle "u nas" niespotykana :good:
Opublikowano

Wiele to ma "calów"? :decayed:

19" :decayed:

no to nie źle, z oponą będzie pewnie lepiej wyglądać :tongue4:

to już zakładasz czy jak zima całkiem minie? :chytry:

Opublikowano

to wygląda na max 17 :gwizdanie:

ale myślę, że to 18 jest :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?

kółko od Lambo :kox:, Arek to 19"? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

19" :decayed:

chyba w pipolandii :cool1: :gwizdanie:

o flaszeczke :cool1:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:47_________________________________________________

to wygląda na max 17 :gwizdanie:

ale myślę, że to 18 jest :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?

kółko od Lambo :kox:, Arek to 19"? :naughty:

dokładnie

Opublikowano

kuźwa wyglądają na max 18" , kupiłeś czy tylko mierzysz??

Opublikowano
  • Autor

kółka nie są zapłacone, dzisiaj była tylko przymiarka co na wiosnę kupić.

myślałem, że w zeszły weekend będę miał już kupione moje wymarzone koła na ten sezon ale niestety nie dogadałem się ze sprzedającym więc nadal szukam :confused4:

dzisiaj mierzyłem:

Lambo 8,5x19" ET42

7adafbd551f516edm.jpg

Posrche Ruf 8,5x19" ET52

a7e2f583845db599m.jpg

BBS LM 8,5x19" ET40

c31f660c03a98eb8m.jpg

VW Scirocco 8x19" ET45

4312e5869a4f09b0m.jpg

mam już swoich faworytów ale konkretny zakup planuje na marzec (max kwiecień)

Opublikowano

po wiela takie kółka? to masz ori czy repliki? :gwizdanie:

Opublikowano

Arek te "VW Scirocco 8x19" ET45" :good: piękne są :slina:

Opublikowano

w sirocco bedzie miazga :good:

Opublikowano

to wygląda na max 17 :gwizdanie:

ale myślę, że to 18 jest :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________a druga sprawa - skąd żeś taki wzór wytrzasnął?

kółko od Lambo :kox:, Arek to 19"? :naughty:

kurcze z daleka te kółka mi się wydawały inaczej wyglądać :tongue4:

i tak: scirocco byłoby naprawdę dobrze :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.