Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ruszaj szyb :decayed:

jednak mi brakuje tutaj jeszcze jakiegoś dodatkowego białego akcentu.. :mysli:

Opublikowano

nie akcentuj nic na biało bo bedzie wieś :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no ładnie to siedzi, chyba tak jak u mnie :decayed:

:decayed:

szyb jak narazie nie mam zamiaru ruszac bo jak dla mnie to przedsmak WT :tongue4:

a to jedna fotka z dzisiaj :)

80fdd94e8ec9f5bfmed.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:35_________________________________________________

nie akcentuj nic na biało bo bedzie wieś :thumbdown:

niestety bedzie jeszcze kilka elementow w bieli :confused4:

:gwizdanie:

Opublikowano

grill, ramka grilla, emblemat? hmmm? :chytry:

Opublikowano

Arek wstaw że większe zdjęcie , bo nawet moje 1cm binokle nie dają rady powiększyć :decayed:

Opublikowano

wg. mnie nie będzie wsi :wink4: będzie ładnie zaakcentowane. :good:

tylko co by tu pomalować? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

grill, ramka grilla, emblemat? hmmm? :chytry:

co bedzie to sie okaze :decayed:

Arek wstaw że większe zdjęcie , bo nawet moje 1cm binokle nie dają rady powiększyć :decayed:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80fdd94e8ec9f5bf.html

Opublikowano

80fdd94e8ec9f5bf.jpg

:wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:41_________________________________________________i czy mi się wydaje, czy w szybach odbija się 5 passatów? :kox: na jaką wieś tyś zajechał? :gwizdanie:

joke :wink4:

Opublikowano

no elegancko jest :good: , kuźwa b5 ma styl jednak :slina:

Opublikowano

pięknie :good: ...ale ja nie wiem jak Wy jeździcie na takich glebach heh :decayed:

widziałbym jeszcze tylko znaczek OOOO z grilla w biel :gwizdanie:

Opublikowano

za***iście wygląda :good::kox:

Opublikowano

A-rek plany z "białym kolorem" :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie :notworthy:

uzupelnilem pierwszy post o kilka zdjec :wink4:

Opublikowano

Ta "wieś" to chyba Campus w Rybniku, przynajmiej mi sie tak wydaje :)

Opublikowano

nie złazi Ci ten czarny mat z wydechu :mysli:

Opublikowano

nie akcentuj nic na biało bo bedzie wieś :thumbdown:

synu co ty gadasz... biały jest mega :kox: :kox: :kox: znaczek bym zrobił od razu :!:
Opublikowano
  • Autor

nie złazi Ci ten czarny mat z wydechu :mysli:

:no: wydech malowalem raz i tak trzyma do teraz

znaczek bym zrobił od razu

znaczki juz mam zapasowe ale musze dorwac jeszcze dwie rzeczy i wszystko bedzie malowane na bialo :wink4:

Opublikowano

... ale musze dorwac jeszcze dwie rzeczy i wszystko bedzie malowane na bialo :wink4:

d w a lusterka :przebiegly:

[ jakby co mam (granatowe) prawe lekko uszkodzone do B5 lift , bez wkładu ] :naughty:

Opublikowano
  • Autor
[ jakby co mam (granatowe) prawe lekko uszkodzone do B5 lift , bez wkładu ]

wez na spota :wink4:

Opublikowano
[ jakby co mam (granatowe) prawe lekko uszkodzone do B5 lift , bez wkładu ]

wez na spota :wink4:

łokej :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.