Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie w biel? :gwizdanie:

69b78488c4e8767amed.jpg :)

Opublikowano
  • Autor

po wiela takie kółka? to masz ori czy repliki? :gwizdanie:

po pierwsze na ori nie byłoby mnie stać, a po drugie wiesz jakie ori mają parametry :?: :cool1:

koła są made in germany

Arek te "VW Scirocco 8x19" ET45" :good: piękne są :slina:

w sirocco bedzie miazga :good:

scirocco byłoby naprawdę dobrze

no też się w nich dzisiaj zakochałem :b]Będzie w biel?

taki był plan i tak chce ale wszystkie koła są nowe i jest na nie 2 lata gwarancji. czekam na info czy po przemalowaniu nie stracę gwarancji.

Opublikowano

po wiela takie kółka? to masz ori czy repliki? :gwizdanie:

po pierwsze na ori nie byłoby mnie stać, a po drugie wiesz jakie ori mają parametry :?: :cool1:

koła są made in germany

wiem że ori ceny są sute, a o parametrach nawet nie pomyślałem :confused4:, daj na PW cenę ile takie kompleciki? masz dostęp do 18"może?

Opublikowano

Lambo miażdżą... :slina: :slina: :slina: a co to za wgniotka na zderzaku.. :confused4:

Opublikowano

czyli od razu z pompą w 19" uderzasz, pięknie :kox:

jak dla mnie LM'y albo Scirocco :good:

Opublikowano

Scirocco są brzydkie nie bierz :decayed: W bieli lambo będzie lepiej wyglądać :naughty: Możesz rzucić cenę na PW ile takie komplety w 18 calach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
masz dostęp do 18"może?

szczerze to dostęp mam do nowych w rozmiarach od 17"-22", wszystkie koła należą do mojego kumpla.

jak chcecie znać cenę to napiszcie dokładnie jaki model i rozmiar was interesuje :wink4:

dla przykładu:

- Scirocco 8,0Jx18" 5x112 ET42 - 2150 zł

- BBS LM 8-9x18 5x112 ET35 - 2250 zł (19" - 2750 zł)

Lambo miażdżą... :slina: :slina: :slina: a co to za wgniotka na zderzaku.. :confused4:

mała niespodzianka po wyjściu ze sklepu, a sprawcy brak :kwasny:

czyli od razu z pompą w 19" uderzasz, pięknie :kox:

jak dla mnie LM'y albo Scirocco :good:

ostatni sezon zmian w samochodzie i na Worthersee jakoś trzeba się pokazać :decayed:

Scirocco są brzydkie nie bierz :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

Scirocco albo lambo :slina:

Opublikowano
  • Autor

Scirocco albo lambo :slina:

to są moje typy + jeszcze Porsche Turbo Look ale Porsche Ruf również mi się podobają :kwasny:

Ja bym wzial LM, sa ponad czasowe..

koła mają być białe, wyobrażasz sobie utrzymanie ich w czystości :cool1:

Opublikowano

jakie by nie były - przy rozm. 19 będzie :kox:

Opublikowano

myślałem, że w zeszły weekend będę miał już kupione moje wymarzone koła na ten sezon ale niestety nie dogadałem się ze sprzedającym więc nadal szukam :confused4:

Piszesz o mnie ?

Opublikowano
  • Autor

myślałem, że w zeszły weekend będę miał już kupione moje wymarzone koła na ten sezon ale niestety nie dogadałem się ze sprzedającym więc nadal szukam :confused4:

Piszesz o mnie ?

no my prowadziliśmy rozmowy :wink4:

Opublikowano

no i z tego co pisales to przebujales kase .... :gwizdanie: wiec nie zganiaj na sprzedajacego... Chyba ze chodzi Ci o to ze nie chcialem spuscic z ceny :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
Chyba ze chodzi Ci o to ze nie chcialem spuscic z ceny

no tylko o to mi chodziło w mojej wypowiedzi :wink4:

myślałem że się dogadamy bo tobie zależało na sprzedaży, a mi na kupnie ale pewnie znajdziesz na nie kupca za tą cenę więc luzik :>

Opublikowano

to by było jeden lambo w biel a jeden lambo w róż :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to by było jeden lambo w biel a jeden lambo w róż :cool1:

mówisz :cool1:

Opublikowano

mówię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj do bagażnika trafiła siateczka na drobiazgi

9fd3f6b384d3c28cm.jpg d067a9b3e5663791m.jpg

oraz wstępny plan na dekory

0c6ccb9fe04ba0f6med.jpg

bb6f5a25cef09d58med.jpg

4ee3712319aba765med.jpg

narazie oklejone białą folią ale jeśli biały kolor będzie pasował do wnętrza, a coś będzie się działo z folia dekory zostaną przemalowane na biało.

myślicie że będą pasować :?:

Opublikowano
  • Autor

chciałbym wszystkie dodatki w tym samym kolorze co koła bo trochę dziwnie byłoby gdyby koła były śnieżno białe, a dekory biała perła :kwasny:

Opublikowano

Jak to mial ? Firmowy bez w b6 tez mam :decayed: dla mnie jest fcipke :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.