Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów

Szukałem w wyszukiwarce mojego problemu ale nie byl on dokladnie sprecyzowany , wiec pisze do Was z ogromna prosba ,a mianowicie dzisiaj po wymianie oleju oraz filtrow (powietrza , paliwa) auto stracilo moc praktycznie do 0, jedzie jak zwykly diesle bez turbo.Przed wymina filtrow podczas przyspieszania i zmianie biegow slyszalem swist turbinki teraz tego nie ma .Ogolnie ciezko autem pojechac 100km/h.Podejrzewam zaworek N75 i przepływomierz , lub jakis wezyk z podcisnienia,bo jezeli turbo nie gwizdze i nie laduje (brak mocy) to poszlo sterowanie (N75) lub ktorys z wezykow.Panowie co proponujecie.?

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam kolegów

Szukałem w wyszukiwarce mojego problemu ale nie byl on dokladnie sprecyzowany , wiec pisze do Was z ogromna prosba ,a mianowicie dzisiaj po wymianie oleju oraz filtrow (powietrza , paliwa) auto stracilo moc praktycznie do 0, jedzie jak zwykly diesle bez turbo.Przed wymina filtrow podczas przyspieszania i zmianie biegow slyszalem swist turbinki teraz tego nie ma .Ogolnie ciezko autem pojechac 100km/h.Podejrzewam zaworek N75 i przepływomierz , lub jakis wezyk z podcisnienia,bo jezeli turbo nie gwizdze i nie laduje (brak mocy) to poszlo sterowanie (N75) lub ktorys z wezykow.Panowie co proponujecie.?

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam :)

proponuje logi :gwizdanie:
Opublikowano

jak znam życie, to jakaś niewpięta kostka/wężyk - obejrzyj dokładnie okolice gruchy (tam jest N75) i filtra powietrza.

Opublikowano

sprawdź wężyki od n75 bo jeżeli stało sie to bezpośrednio po wymianie to może mechanik niechcący sciagnol jakiś wężyk albo pozamieniał

Opublikowano

Witam kolegów

Szukałem w wyszukiwarce mojego problemu ale nie byl on dokladnie sprecyzowany , wiec pisze do Was z ogromna prosba ,a mianowicie dzisiaj po wymianie oleju oraz filtrow (powietrza , paliwa) auto stracilo moc praktycznie do 0, jedzie jak zwykly diesle bez turbo.Przed wymina filtrow podczas przyspieszania i zmianie biegow slyszalem swist turbinki teraz tego nie ma .Ogolnie ciezko autem pojechac 100km/h.Podejrzewam zaworek N75 i przepływomierz , lub jakis wezyk z podcisnienia,bo jezeli turbo nie gwizdze i nie laduje (brak mocy) to poszlo sterowanie (N75) lub ktorys z wezykow.Panowie co proponujecie.?

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam :)

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) najlepiej jakbyś mógł zrobić sobie logi. Najbardziej prawdopodobne to to, że podczas wymiany jeden z przewodów wypadł lub zagiął się - po prostu idziesz po każdym z przewodów i pewnie na coś natrafisz - jeżeli n75 chodził przed to małoprawdopodobne że zepsół się po wymianie (ja osobiście miałem zagięty przewód i po wymianie wszystko wróciło do normy).

Opublikowano

Jeśli bedzie coś niepodpięte/źle podpięte to po co logi? Wystarczy błędy odczytać :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli bedzie coś niepodpięte/źle podpięte to po co logi? Wystarczy błędy odczytać :gwizdanie:

po logach będzie można sprawdzić co jest przyczyną - przewody nie są 100 % przyczyną takich problemów

Opublikowano

czesc, mam podobny problem. zawiozłem auto do mechanika żeby zrobił kilka rzeczy, w tym wymienił olej, nie wiem czy ma to cos w spólnego ze sprawą, ale teraz na trzecim biegu przy 3300 obrotach wyłącza mi turbo, na czwartym przy 2800, bardzo niebezpieczne przy wyprzedzaniu. w FAQ przeczytałem że może być to zabrudzony katalizator, ale wogóle sie na tym nie znam. byłem u tego mechanika wczesniej, podłączył auto pod komputer, był jakiś błąd z ciśnieniem czegoś o ile dobrze pamietam, wykasował go i przez kilkadziesiąt kilometrów było ok, ale potem znów to samo.. nie wiem co z tym zrobić

Opublikowano

czesc, mam podobny problem. zawiozłem auto do mechanika żeby zrobił kilka rzeczy, w tym wymienił olej, nie wiem czy ma to cos w spólnego ze sprawą, ale teraz na trzecim biegu przy 3300 obrotach wyłącza mi turbo, na czwartym przy 2800, bardzo niebezpieczne przy wyprzedzaniu. w FAQ przeczytałem że może być to zabrudzony katalizator, ale wogóle sie na tym nie znam. byłem u tego mechanika wczesniej, podłączył auto pod komputer, był jakiś błąd z ciśnieniem czegoś o ile dobrze pamietam, wykasował go i przez kilkadziesiąt kilometrów było ok, ale potem znów to samo.. nie wiem co z tym zrobić

U ciebie może być n75 do wymiany lub "regenerecji" :wink4:

Opublikowano

Witam kolegów

Szukałem w wyszukiwarce mojego problemu ale nie byl on dokladnie sprecyzowany , wiec pisze do Was z ogromna prosba ,a mianowicie dzisiaj po wymianie oleju oraz filtrow (powietrza , paliwa) auto stracilo moc praktycznie do 0, jedzie jak zwykly diesle bez turbo.Przed wymina filtrow podczas przyspieszania i zmianie biegow slyszalem swist turbinki teraz tego nie ma .Ogolnie ciezko autem pojechac 100km/h.Podejrzewam zaworek N75 i przepływomierz , lub jakis wezyk z podcisnienia,bo jezeli turbo nie gwizdze i nie laduje (brak mocy) to poszlo sterowanie (N75) lub ktorys z wezykow.Panowie co proponujecie.?

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam :)

Ja miałem podobnie. Gdy zmieniałem filtr powietrza to zapomniałem podpiąć przepływki. Hehe. Totalny mół. Sprawdz wszystko czy dobrze podpięte. Też sie zdziwiłem jak tego nie zrobiłem. Ale udało sie i jest wszystko teraz ok.

Pozdro

ZC

Opublikowano
  • Autor

problem rozwiazany.podczas wymiany filtra paliwa przez nie uwage zalamalem wezyk od podcisnienia i nie dochodzilo cisnienie do turbiny.Dzisiaj wszystko obejrzalem poprawilem i lata jak ta lala.Dzieki wszystkim.mozna zamknac:)pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.