Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaką macie radę na daszek przeciwsłoneczny ?


dawko1989

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczów

mam Mały problem z roleta przeciwsłoneczna na forum szukalem tematu z tym problemem ale nie znalazłem nic.!!oto mój problem w daszku mam pęknięte plastiki utrzymujące daszek w zatrzasku nawet ich nie mam nie wiem czy da sie to kupić lub macie na to sposób proszę o porady.dolacze zdjęcie zeby bylo latwiej zrozumieć o co mi chodzi!!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e07a84ff8cbd860.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak do ASO mam 150km i nie chce robić zbędnych kilometrów ale najpierw musze sie upewnić czy jest to dostępne w ASO może juz ktoś zamawiał to i wie pod jakim nr sie to znajduje lub jak to okreslic zeby wiedzieli o co mi chodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe mi parę groszy;)

nr 8D0857551F, cena 332.90 PLN

lepiej szukaj na alle... jest tego pełno i 10x tańsze

Można się było tego spodziewać! Ceny w ASO mają z kosmosu!!

P.S.Nie próbowałeś czegoś tym zastąpić? Może coś dokleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawko moim zdaniem nie ma sensu kleić ... bo na długo to nie wystarczy ( nie polecam ) przerabiałem to co prawda w innym samochodzie .... ale tak jak Koledzy napisali allegro i po kłopocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Fajnie zamówię zapłacę a jak to zamontuje u mnie jaki przyglądałem sie w mojego taty A4 to tego nie idzie przełożyć.

a najgorsze jest to ze mam s-line i mam czarna podsufitkę i bardzo trudno o ciemne daszki ze światełkiem a ja jestem taki ze to musi wyglądać i służyć. Myślałem nad tym zeby moze zrobić to z kawalka blachy lub z drutu tak zeby wygladala jak sprężyna pomalowana pod ten sam kolor ani by jej nie bylo widać :gwizdanie: co wy o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jej nie było widać a wszystko by hulało to myślę, że jest to jakieś rozwiązanie. :good: Sam będziesz widział czy działa ok i wygląda po przeróbce. :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 09:59_________________________________________________

Ale oglądałeś tą aukcję? Jak to nie da się przełożyć? :mysli: Skoro da się zamówić w ASO jako część zamienną to myślę, że nie powinno być żadnego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak sądzę ale kolega dawko1989 uważa inaczej i stąd moje pytanie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...