Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzcie mi panowie co sadzicie o tym radyjku, chce sobie kupic/zmienic aktualnego kaseciaka na cos ale sam juz nie wiem na co. Na poczatku myslalem o navi plus + dvd + tuner tv ale cena niestety jest nie do przejscia. Za calosc z montazem w KRK krzycza 3800zl.

Chcialbym miec troche rozrywki/bajerow a aucie :P i wypatrzylem takie cos wlasnie, ekranik calkiem przyzwoity 4" , ma tuner FM , Tuner TV, odtwarzacz DVD, divx,xvid , Bluetooth i inne bajery :)

http://www.allegro.pl/item190244629_panel_ruchomy_4_dvd_radio_tv_usb_divx_mp4_hit_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co niby sie moze zepsuc w takim radiu kineskop wysiednie hahaah kupuj i pochwal sie potem tez mysle nad nim :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam koledzy że w rzeczywistości rozdzielczość tego wyświetlacza beznadziejna........

widziałeś gdzieś na "żywo"? opisz trochę czy to radyjko jest czegoś warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie dokładnie ten model, ale jedną z jego mutacji http://www.allegro.pl/item186508461_dvd_divx_tuner_tv_3_5_lcd_nowy_gwar_.html

Beznadziejna rozdzielczość, zero grafiki w menu, czyli jak mamy np radio, to cały niebieski ekran z małymi białymi cyferkami od częstotliwości. Czułość Tunera TV też do niczego. No i weź pod uwagę fakt, że radia te mają szerszy panel niż standardowe Din, więc całkiem możliwe że nie zmieści się we wnękę w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił jak chcesz takiego typu radio to JVC KD-AVX2 naprawdę fajne radio mój kolega go ma i jest super można go znaleźć nawet za 1600 zł na allegro a jakościowo to niema, co porównywać z tym i na pewno żywotność lasera jest nieporównywalna nie patrząc na to ze JVC ma dużo filtrów platerowane złotem końcówki itd.

Na dole wkleiłem Ci 2 linki jeden z najtańszą ceną w Krk a drugi z większym opisem radia 

http://www.allegro.pl/item191049740_jvc_kd_avx2_licytacja_krakow_mp3_video.html

http://www.allegro.pl/item189494681_jvc_kd_avx2_nowosc_dvd_divx_vat_gwar_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbym mial kupowac jvc z mizernym ekranikiem (malutkim) za 1600 zl to wole dolozyc na ori audi , a nie o to chodzi.

Nie mam tyle pieniedzy po prostu i wszystko co moge zaoferowac to max 1000zl , wiec jesli macie jakis pomysl to walcie smialo , wszystko rozpatrze , bo przeciez ten kaseciak ktory mam to mnie juz do szalu doprowadza , ciagle tylko lazenie po kolejnych radiach i meczenie palcy :P

Czyli mowicie zeby sobie odpuscic to radio?? Jesli tak sie wypowiadacie to rozumiem ze mieliscie lub macie takie radio?? Jesli tylko teoria bo cena jest niska to .... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście wszyscy taksiarze maja podobne. Radio ani nie gra ani nie wygląda, niestety multimedia kosztują i jeśli chcemy stworzyć nawet bardzo prosty system trzeba się troszke wykosztować. Myśle że sama jednostka sterująca jako dobry początek to jakiś 2000 PLN konsekwentnie jeszcze nagłosnienie (wzmacniacze głośniki wygłuszenie). Same takie coś (małe chińskie rączki zrobiły), nie ma dla mnie uzasadnienia, bo jaki ma to cel? 4" LCD żeby coś oglądać mało, nie chula to jako navi i niestety brzmi słabo. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie raczej chodzi tylko o radio , bo jaki sens ma wymiana oryginalnych 12 glosnikow BOSE i subwoofera??

Czyli jednak bede jezdzil z kaseciakiem hgehehe, no chyba ze jakies radio kupic bez bajerkow?? tylko jakie , a moze zalozyc narazie navi plus samo a potem kupowac reszte?? kurde juz sam nie wiem, chce w tym tygodniu cos kupic co by mi normalnie gralo i wygladalo przyzwoicie :P No i jakies bajerki tez moga byc hiehiehie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jaki sens ma wymiana oryginalnych 12 glosnikow BOSE i subwoofera??

Ogromny!!... Ile już się nawywalałem tych systemów w swojej praktyce... to na prawde żaden szczyt nagłośnienia :cool:

A co do radia to miałem w rękach na żywo.... jakiś klient się skusił i kupił. Naprawdę sobie odpuść.... jak chcesz coś podobnego to tylko JVC, a jak nie to kup dobre firmowe radio z odtwarzaczem DVD, a monitor zakupisz później jak dozbierasz. W końcu zawsze można coś rozbudować no nie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na prawde żaden szczyt nagłośnienia :cool:

no wiadomo mozna zrobic za kilkaset tysiecy zlotych naglosnienie :)

Nie wiem ale mi sie wydaje ze to naglosnienie jest calkiem dobre ..... no ale ja sie tylko troszke na tym znam :) No i co do wymiany mojego naglosnienie to chyba jednak sie bardzo mija z celem bo jak bym chcial wymienic wszystkie moje komponenty na takie ktorych bede rzeczywiscie slyszal roznice to watpie zebym sie zamknal w kwocie ok. 5 tys zl , a to juz niestety nie dla mnie :)

Dobra to stanelo na tym ze nie kupuje tego wynalazku, tylko teraz jakie radio kupic :P troche sie przymierzam do jvc Kameleona 555R lub 50R jak by sie trafil bo kiedys mialem takie i gralo bardzo dobrze no i wygladalo super :P

Ewentualnie jakie radyjko mozna by bylo wlozyc co by pasowalo , ladnie gralo jak dla laika :P , i nie zrujnowalo mnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że i 3 tyś wystarczyły by na to, żeby bardzo odbić się od tego co proponuje Bose, a co do radia to osobiście posiadam KD-LX50R i jestem bardzo zadowolony.... sprzęt godny polecenia no i jak wygląda a A4... :cool: a o wynalazkach zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że i 3 tyś wystarczyły by na to, żeby bardzo odbić się od tego co proponuje Bose, a co do radia to osobiście posiadam KD-LX50R i jestem bardzo zadowolony.... sprzęt godny polecenia no i jak wygląda a A4... :cool: a o wynalazkach zapomnij

Wez mi sprzedaj :P Mialem takie kiedys razem z sterowaniem glosem itp. swietne bylo :) Na allegro wyczailem tylko 555r to z pokretlem zamiast przyciskow.

Wlasnie najchetniej bym kameleona bral cholercia tylko zdobyc je to normalnie katastrofa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...