Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja szara furmanka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam moją

:a4fan: rocznik 2001,silnik1,9 awx 131 kucy,sześć poduszek powietrznych,tempomat,pompowane fotele w odcinkach lędźwiowych,pakiet zima czyli:podgrzewane fotele,lusterka i spryski.Skórzana kiera i gałka zmiany biegów,radio z cd audi concert,sportowe fotele,podłokietnik,elektryczne szyby niestety tylko przód :confused4:,klima dwustrefowa,przyciemnione szyby,tylne lampy led,oryginalne felgi audi 16",itp.A teraz kilka Fotek :naughty:

dd5843bcf6f18802m.jpg0a0a99c00c99e5e7m.jpg796aadb4f03e540am.jpg acbcee812700bd0am.jpg78f46f9b9d966c5am.jpg6f3084f006c6f261m.jpg2f856ea2ace7b8b9m.jpg2a227f31f4af6c59m.jpg561968a0544cc0e7m.jpg9d7b48750e2a3f9dm.jpgdd5843bcf6f18802m.jpge5ba9bf0e35ab231m.jpg3b2608f83d119c57m.jpgb776197e1457c690m.jpg

Opublikowano

ładnie się zapowiada, daj jeszcze zdjęcia środka

Opublikowano

widzę że strona w budowie - to odwiedzę później :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na razie jest dziecko w drodze więc nie ma planów :>

Opublikowano
  • Autor

Ale zdążyłem przyciemnić szybki w folia tec i kupić ledy na tył :evil:

Opublikowano

michur79 - Ty sobie babę znajdź, w tym wieku, a nie kochankę taką mechaniczną :polew:

Baza do modzenia jest i pierwsze już wykonane :good:

A pozostała lista do zrobienia baaaaardzo długa.... :gwizdanie: zaraz koledzy podpowiedzą :>

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :kox:

P.S. Czemu poducha się świeci ?!

Opublikowano

Zgaśnie po uruchomieniu auta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna sztuka :kox:

P.S. Czemu poducha się świeci ?!

Nie po prostu przy którymś siedzeniu mi nie łączy kostka stało się to kilka dni temu a nie mam czasu sprawdzić.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:03_________________________________________________

michur79 - Ty sobie babę znajdź, w tym wieku, a nie kochankę taką mechaniczną :polew:

Baza do modzenia jest i pierwsze już wykonane :good:

A pozostała lista do zrobienia baaaaardzo długa.... :gwizdanie: zaraz koledzy podpowiedzą :>

Babę już mam a ta kochanka jest tańsza w utrzymaniu i nie pieje mi pod uchem jak żona :polew:
Opublikowano

:good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie

P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu),

chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę :kox:,ale pewnie nie rdzenna :(.

Opublikowano
  • Autor

:good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie

P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu),

chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę :kox:,ale pewnie nie rdzenna :(.

Ładne rdzenne Niemki to tylko audi,reszta to pasztety :polew:
Opublikowano

Ładne Niemki, okazuje się po chwili, że mówią po polsku, albo wyglądają po turecku :naughty: EOT w temacie

Opublikowano

Koval widzialem takie Niemki w Berlinie :) mocno opalone jak na niemki jakby w turcji na wakacjach byly :tongue4:

Michur jedyny sluszny wybor - B6 :good: i widze ze ladnie wyposazona-tempomat,grzanie d*py na poczatek moze pomaluj dokaldki w kolor-chociaz zima sie zbliza wiec moze poczekaj do wiosny z tym :mysli:

szerokiej drogi :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

a jak z tym spojlerem S4 na tył klapy ? zakładałeś ? jak wypadają te zamienniki ? bo niestety cena oryginału przeraża.

pozdro

Opublikowano

sedanik kolejny ładny;)

Opublikowano

Daj jakąś fotę jak te ledy świecą po ciemku, bo ciekawy jestem.

Opublikowano
  • Autor

Daj jakąś fotę jak te ledy świecą po ciemku, bo ciekawy jestem.

Proszę bardzo oto one :> 6d09eda9d535e1a3m.jpg 2ff797be63cf7261m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.