Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Lampy xenonowe - pytanko


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam lampy ksenonowe i mam takie pytanie . swieca one jak mam swiatla krotkie i jak wlacze dlugie to sie podnosza i swieca jako dlugie mam takie pytanie z boku lamp jest jeszcze zarowka i klosz tak jak do sugich po co one sa jak wcale nie swieca prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecą ale przed samochód... jeśli nie świecą to coś jest nie tak

mijania świecą normalnie

włączasz długie to się przełączają na długie... a te z tych kloszy świecą przed samochód - jak mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie z boku lamp jest jeszcze zarowka i klosz tak jak do sugich po co one sa jak wcale nie swieca prosze o pomoc

do tzw blindowania , (mrugania długimi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie to pewnie żarówka do DRL .... [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 21:07_________________________________________________

mam takie pytanie z boku lamp jest jeszcze zarowka i klosz tak jak do sugich po co one sa jak wcale nie swieca prosze o pomoc

do tzw blindowania , (mrugania długimi)

on ma Bixenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam bixenony to tamte nie beda swiecic bo robie blind czyli mruganie i tez zapalaja mi sie te ksenony a te obok to tylko postojowka swieci a tam jest jeszcze zarowka zwykla ale ona nie swieci wiec co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie to pewnie żarówka do DRL .... [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 21:07_________________________________________________

mam takie pytanie z boku lamp jest jeszcze zarowka i klosz tak jak do sugich po co one sa jak wcale nie swieca prosze o pomoc

do tzw blindowania , (mrugania długimi)

on ma Bixenony

w b7 jezeli xenon to tylko własnie bi chyba , że jestem nie doinformowany, ale do blindowania tez coś musi być :)

a maszsz spryski i ori bixenon , czy dokładany????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski mam a ori bixenon to co to jest i po co by byly te lampy z boku to jest pod jednym kloszem oczywiscie dodaje zdiecie wiec zobaczcie

90298428.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są światla do jazdy dziennej, włączasz je takim małym pokrętełkiem koło włącznika świateł, a tego na ustawiasz na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są światla do jazdy dziennej, włączasz je takim małym pokrętełkiem koło włącznika świateł, a tego na ustawiasz na auto.

i wszystko jasne ... dodatkowo jak chcesz jeździć musisz mieć światła z tyłu jeśli nie masz na DRL to musisz włączyć je Vag-iem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są światla do jazdy dziennej, włączasz je takim małym pokrętełkiem koło włącznika świateł, a tego na ustawiasz na auto.

jest takie pokretlo pisze kolo niego dis czy cos takiego tylko powiedz mi jak mam wlaczyc te swiatla mam ustawione na zero a moge wynrac na jedynke i czy jakies swiatla musze jeszcze wlanczac pytam bo nie wiem jak je uruchomic[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 21:39_________________________________________________czyli co wlanczam silnik przekrecam to pokretlo drl i maja sie zaswiecic te swiatla dzienne , jeszcze jedno te moje ksenony to sa bixenony i czy sa one skretne czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze jedno te moje ksenony to sa bixenony i czy sa one skretne czy nie

to Ty nam powiedz :decayed: , po włączenie xenonów ustawiają się góra-dół (jak są fabryczne) oraz lewo-prawo (tylko jeżeli są skrętne). Wejdź sobie na profil malika, on ma w podpisie taką animację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekręcasz na jedynkę i możesz wtedy nie włączać świateł zaoszczędzając xenony bo będą świecić DTLe ale pamiętaj o światłach z tyłu ... muszą być ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze jedno te moje ksenony to sa bixenony i czy sa one skretne czy nie

to Ty nam powiedz :decayed: , po włączenie xenonów ustawiają się góra-dół (jak są fabryczne) oraz lewo-prawo (tylko jeżeli są skrętne). Wejdź sobie na profil malika, on ma w podpisie taką animację

jak je wlacze to gora dol sie ustawiaja ale chyba w prawo i lewo sie nie kreca wiec moga byc bixenony ale nie skretne

jeszcze jedno te swiatla dzienne maja sie wlaczy jak tylko przekrece ten przelacznik czy musze wlaczyc jeszcze postojowki swiatla mam fabryczne na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz na 1 i nic nie robisz poza włączaniem stacyjki w aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba mi sie nie wlanczaja musze sprawdzic jutro a te bixenony moga byc nie skretne bo mi chyba tylko gora dol sie ustawiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba mi sie nie wlanczaja musze sprawdzic jutro a te bixenony moga byc nie skretne bo mi chyba tylko gora dol sie ustawiaja

myślę że nie masz skrętnych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a jak by mi sie te swiatla do jazdy dziennej nie zalanczaly to jaka moze byc przyczyna moze bezpiecznik mam jeszcze taki problem jak otwoze drzwi to powinna sie mi lampka w drzwiach zaswiecic a mi sie nie swieci w zadnych to moze tez bezpiecznik jak myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam jeszcze taki problem jak otwoze drzwi to powinna sie mi lampka w drzwiach zaswiecic a mi sie nie swieci w zadnych to moze tez bezpiecznik jak myslicie

pewnie masz tylko odblasi które nie swiecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie pytam bo myslalem ze sa swiatla tylko aler jak byly tez montowane odblaski to moze ja je wlasnie mam

powiedzcie mi jeszcze mam zamontowany orginalny uchwyt na telefon to jest raczej robota fabryczna do tego kupuje sie pewnie uchwyt pod swoj tel bo tak na to wyglonda ktos z was wie czy moge takie cos dokupic jak juz jest ten uchwyt to bym go uzywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał w jednym wątku chcesz załatwić wszystkie swoje problemy i rozterki :gwizdanie: - to nie przejdzie . Zacznij używać :szukaj: , odnośnie instalacji telefoniczne to jest na forum :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...