Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Stożek w dieslu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chcialem zainstalować stozek w moim awx - pewnie zapytacie czemu hmm otoz temu ze zmienilem kolektor wydechowy od ..... z zwiekszymi otworami i calosc nie znacznie podniosla sie do gory wiedz seryjnego budla z filtrem nie wsadze mam tylko kilka cm. na to zeby zainstalować filtr stozkowy i przeplywke - jeszcze nie wiem jak to zrobie

I o to moje pytania

1.czy straszna jest siara miec stozek w dieslu

2.czy są male stozki

3 czy stozek pod maską silnika nie bedzie gorzej przepuszczal powietrze niz ori ?

p.s szukałem w innych dzialach ale nie ma nic z tego co bym chcial wiedziec

Opublikowano

zapytaj Pozka :naughty: wypowiadał się już na ten temat

Opublikowano
  • Autor

poziek cholero gdzie jestes :gwizdanie:

Opublikowano

uzupełni te trzy kropeczki :gwizdanie: od czego :cool1:

Opublikowano

uzupełni te trzy kropeczki :gwizdanie: od czego :cool1:

Niech zgadne 1,6TD????

Opublikowano

poziek cholero gdzie jestes :gwizdanie:

wyjechał na Torwar :decayed:

Opublikowano

uzupełni te trzy kropeczki :gwizdanie: od czego :cool1:

Niech zgadne 1,6TD????

niestety nie :no:

taki kolektor montuje się w poprzeczniakach :tongue4:

Opublikowano

Gadać łajdaki z czego kolektorek podchodzi bez problemu.... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

dzo-dzomenie właśnie gadałem z Adamooo i pokazywał mi twoją rzeźbę...

masz jedno i jedyne wyjście:

http://re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=985

i wybij sobie z głowy, że stożek ulokujesz w nadkolu...

tylko i wyłącznie pod maskę...

turbawe i kolektor opleć taśmą termo do wydechów...[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 23:49_________________________________________________

Gadać łajdaki z czego kolektorek podchodzi bez problemu.... :naughty: :gwizdanie:

Golf :decayed:

Opublikowano

dzo-dzomenie właśnie gadałem z Adamooo i pokazywał mi twoją rzeźbę...

masz jedno i jedyne wyjście:

http://re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=985

i wybij sobie z głowy, że stożek ulokujesz w nadkolu...

tylko i wyłącznie pod maskę...

turbawe i kolektor opleć taśmą termo do wydechów...[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 23:49_________________________________________________

Gadać łajdaki z czego kolektorek podchodzi bez problemu.... :naughty: :gwizdanie:

Golf :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: jakiż to..... :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: jakiż to..... :gwizdanie:

a łap się za klawiature i szukaj :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.