Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czujnik temperatury zewnętrznej zaniża temperaturę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Czujnik temperatury zewnętrznej zaniża mi temperaturę o ok. 10 stopni. Tak więc postanowiłem go wymienić. I teraz pytania:

1. Czy sam dam rade to zrobić bo miejsca przy nim jest jak na lekarstwo? Jeśli już ktoś to robił to proszę o poradę.

2. Czy jest on jakoś wsuwany czy też trzeba ciąć kabelki?

3. Jaki jest jego symbol żeby mógł kupić w ASO?

Dzięki z góry za porady.

Opublikowano

Witam :hi:

Da rade samemu , ja robiłem sam

Jest ciasno ale dasz sobie rade demontujesz kratki środkową jak usuniesz to Ci sie zrobi miejsce .

Najgorzej jest z przeciągnięciem wtyczki obok chłodnicy ale da radę

Dla ułatwienia ja sobie zdemontowałem ten gruby wąż w komorze silnika

a oto numer 8D0 820 535

Cena no .....145zł w ASO słona :(

ale co zrobisz nie dostaniesz go gdzie indziej

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

No tak ale jak wiecie te czujniki padają a potem są złe wskazania a nowy to nowy ,a używany nie ma żadnej gwarancji czy jest dobry i jak długo posłuży

Ale niczego nie sugeruję decyzję pozostawiam potrzebującemu

Opublikowano
  • Autor

Ale właśnie czy ten czujnik ma jakąś wtyczkę czy będę musiał rzezać kabelki?

Opublikowano

wtyczka wpięta jest między innymi pod osłonką czarną zbiorniczka od wspomagania kier.

Opublikowano
  • Autor

Czujnik kupiony w ASO - cena rzeczywiście 145 zł.

Czyli w weekend wymiana.

wtyczka wpięta jest między innymi pod osłonką czarną zbiorniczka od wspomagania kier

Rozumiem że słowo między innymi wkradło się przez przypadek. Dokładnie tam jest gniazdo gdzie trzeba wpiąć wtyczkę?

Opublikowano

Witaj

Rozumiem że słowo między innymi wkradło się przez przypadek.

Nie nie przez przypadek bo przy najmniej u mnie znajduję się jeszcze pod tą czarną osłonką co pisałem taki plastikowy wieszak i na nim Trzy inne złącza ,a czwarta właśnie to

Pozdrawiam :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

moj stary czujnik pokazuje -15 a na dworze +6 zalozylem nowy i dalej to samo. moze kompa trzeba zresetowac? :wallbash:

Opublikowano

W mojej a4 temp. zew. sie nie wyświetla. Wiecie w czym może tkwić problem???

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witajcie!ja mam taki problem ze ten czujnik jest a w kabinie zero odczytu i co to moze byc za problem?

Opublikowano

witajcie!ja mam taki problem ze ten czujnik jest a w kabinie zero odczytu i co to moze byc za problem?

może jest czujnik padniety albo się gdzieś rozłączył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.