-
[B5 ADR] Drgania sprzęgła
no normalne w dieslach
-
[ALL B5] Niepokojący dźwięk przy ostrym dodaniu gazu w trakcie jazdy
moze macie jakies pomysły. w trakcie jazdy bieg 1,2,3 po mocnym wcisnieciu gazu z pod maski z prawej strony wydobywa cie mocny warkot
-
[B5 AFB] Łożysko za łożyskiem.. pomocy..
ZŁY MONTAZ 100%
-
[B6 AWX] Drżenie kierownicy przy skręcie
zmien przeguby na 100%
-
[ALL B5] Dziwny odgłos
nie mam juz letnie. Przełożę tył na przód i zobacze
-
[ALL B5] Dziwny odgłos
Drodzy Klubowicze,mój problem polega na tym ze podczas jazdy cos zaczyna pukac robi takie łułułułu........ gdzes z przodu jakby w kołach. Łożyska ok przegub z lewej strony zmieniony.Przód bez luzów.Ten problem zaczyna narastac od 70km/h do 140km/h .Mechanik sprawdził i nie postawił jednoznacznej diagnozy. moze jakies sugestie macie?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
kat wyciety autko dostało ducha i druga młodosc
-
[ALL] Dziwny odgłos z koła
wymień łożyska :>
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja dzis jade do mechaniora i wcina mi kata i wstawia nowa plecionke. koszt robocizny 50 zł
-
[B5 AFN] Walenie koła kierownicy
Przepraszam,ze poruszam taki temat ale nic nie moge znalezc. A wiec sprawa wyglada tak,zdazyło mi sie to dwa razy w ciagu trzech dni. Predkosc ok.70 nagle bicie okropne kierownicy i sciaga mnie w prawo,zwalniam a bicie nie ustepuje . Jak sie zatrzymar i rusze jest ok:wallbash: Bylem dzis u dwuch mechanikow i nie wiedza co to jest. dodam ze kola ok,zawieszenie bez luzow. mam juz dosc bo wybieram sie w trase 1400km i troche sie boje. pomocy [mod]A CZY MUSISZ SIE TAK DRZEC?[/mod][br]Dopisany: 22 Luty 2010, 17:17_________________________________________________przepraszam ale to pilna sprawa bo jutro trasa
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury zewnętrznej zaniża temperaturę
moj stary czujnik pokazuje -15 a na dworze +6 zalozylem nowy i dalej to samo. moze kompa trzeba zresetowac?
-
[ALL] Czujnik teperatury zewnetrznej-jak podłączyć
na starym czujniku -15 na polu +6 zamontowalem nowy czujnik i dalej to samo dlaczego? prosze o pomoc
-
[ALL] Czujnik teperatury zewnetrznej-jak podłączyć
Albo ja nie umiem szukac na forum albo tego po prostu nie ma,dlatego wiec to pytanie kieruje tutaj. Posiadam nowy czujnik teperatury zewnetrznej ,bo moj stary albo zostal na drodze albo cos podobnego bo go nie ma razem z kostka. pytanie brzmi,jak podlaczyc czujnik bez kostki sa dwa kable i dwa piny w czujniku tylko ktory do ktorego. dzieki i sorki za taki wątek ale naprawde nie moglem znalesc
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
mozna odblokowane sciagnac i dziala az milo[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 19:03_________________________________________________garmin bardzo dobrze radzi sobie w polsce i europie sam testowalem w drodze do angli
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
najlepszy GARMIN 250 w i mapa cnt 2010
hasiu500
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta