Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hasiu500

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no normalne w dieslach
  2. moze macie jakies pomysły. w trakcie jazdy bieg 1,2,3 po mocnym wcisnieciu gazu z pod maski z prawej strony wydobywa cie mocny warkot
  3. ZŁY MONTAZ 100%
  4. zmien przeguby na 100%
  5. nie mam juz letnie. Przełożę tył na przód i zobacze
  6. Drodzy Klubowicze,mój problem polega na tym ze podczas jazdy cos zaczyna pukac robi takie łułułułu........ gdzes z przodu jakby w kołach. Łożyska ok przegub z lewej strony zmieniony.Przód bez luzów.Ten problem zaczyna narastac od 70km/h do 140km/h .Mechanik sprawdził i nie postawił jednoznacznej diagnozy. moze jakies sugestie macie?
  7. kat wyciety autko dostało ducha i druga młodosc
  8. wymień łożyska :>
  9. ja dzis jade do mechaniora i wcina mi kata i wstawia nowa plecionke. koszt robocizny 50 zł
  10. Przepraszam,ze poruszam taki temat ale nic nie moge znalezc. A wiec sprawa wyglada tak,zdazyło mi sie to dwa razy w ciagu trzech dni. Predkosc ok.70 nagle bicie okropne kierownicy i sciaga mnie w prawo,zwalniam a bicie nie ustepuje . Jak sie zatrzymar i rusze jest ok:wallbash: Bylem dzis u dwuch mechanikow i nie wiedza co to jest. dodam ze kola ok,zawieszenie bez luzow. mam juz dosc bo wybieram sie w trase 1400km i troche sie boje. pomocy [mod]A CZY MUSISZ SIE TAK DRZEC?[/mod][br]Dopisany: 22 Luty 2010, 17:17_________________________________________________przepraszam ale to pilna sprawa bo jutro trasa
  11. moj stary czujnik pokazuje -15 a na dworze +6 zalozylem nowy i dalej to samo. moze kompa trzeba zresetowac?
  12. na starym czujniku -15 na polu +6 zamontowalem nowy czujnik i dalej to samo dlaczego? prosze o pomoc
  13. Albo ja nie umiem szukac na forum albo tego po prostu nie ma,dlatego wiec to pytanie kieruje tutaj. Posiadam nowy czujnik teperatury zewnetrznej ,bo moj stary albo zostal na drodze albo cos podobnego bo go nie ma razem z kostka. pytanie brzmi,jak podlaczyc czujnik bez kostki sa dwa kable i dwa piny w czujniku tylko ktory do ktorego. dzieki i sorki za taki wątek ale naprawde nie moglem znalesc
  14. mozna odblokowane sciagnac i dziala az milo[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 19:03_________________________________________________garmin bardzo dobrze radzi sobie w polsce i europie sam testowalem w drodze do angli
  15. najlepszy GARMIN 250 w i mapa cnt 2010

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.