Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Drżenie kierownicy przy skręcie


cebula

Rekomendowane odpowiedzi

Tez coś takiego mam. Coś jak luzy szczegolnie na małych nierównościach podczas w miare wolnej jazdy w lewo lub w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 2 razy szarpaki robione i nic nie wyszło - (przeglady techniczne) ale drążkom sie przyjrze. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieznosc idealna ustawiana kamerami. Po puszczeniu kiery auto jedzie prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne objawy. Uczucie przy skręcaniu jest okropne (jakby opona miała spaść z felgi + dziwne stukanie). Do tego wszystkiego potrafi zakołysać autem przy skręcaniu lewo, prawo i odwrotnie. Sprawdzałem zawieszenie u mechaników i niby jest ok, ale jakoś im nie ufam! Sprawdze jeszcze końcówki drążków kierowniczych. Jak macie jakieś pomysły co to może być to proszę o informacje. Dzięki i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko przy skręcaniu to może na feldze zalegać błoto lub felga minimalnie jest skrzywiona >proponował bym wulkanizatora.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem był , a mianowicie był ale znikł, nie wiem od czego to ale po wymianie tarcz na nowki (tamte były krzywe) problem znikł :) podczas skrecania na prawo lub w lewo kołysa autem nic nie stuka ani nie puka tylko kołysa , przy hamowaniu na autostradzie jadac około 160 km/h drgania kierownicy ale założyłem nowe tarcze i klocki i spokój :) nie wiem czy to od tego ale przypadkowo pomogło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien przeguby na 100%

gdyby to byly przeguby byloby chrobotanie na skreconych kolach, a nie drgania bez zadnych stukow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże. U mnie podczas postoju gdy skręce koła maksymalnie w lewo lub maksymalnie w prawo słychać właśnie takie chrobotanie. Dzieje sie o tylko gdy kierownica jest skręcona i trzymana ręką do końca. Minimalne cofnięcie kiery i ustaje. Ostatnio miałem przegląd ale nic nei wyszło. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...