Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak się chyba skończy- przekładnia to to samo co magiel? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

kupić używaną za mniejszą kasę niż regenerować

co tam słychać?

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Pany, ruszycie dziś d*py na spota?
mam 11dni urlopu :decayed::decayed::decayed:

ale jak wrócę coś zrobimy :naughty: I HOPE :decayed::decayed:

jak łolło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,to jest to samo,

ja też chce 2 tyg urlopu :decayed::decayed::decayed:

zamień się bo Tobie urlop nie jest potrzebny :decayed::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedZie ktos na kielce leciał dzisiaj albo jutro? Jak tak to call

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jutro jestem w CK a dzis zajade na ostrowiec co potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

BTW Bolek auto zmieniłeś czy ukradłeś komuś?:wink: A może się mi wydawało i to nie Ciebie widziałem w czarnym Volvo?

---------- Post dopisany 25-07-2013 at 06:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 16:26 ----------

mms_img1724845450.jpg

Ot zdjęcie z wczorajszego spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widziałeś

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Marcin łolło bardzo dobrze,barkuje mi tylko 4x4

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 17:56 ----------

Psy d*pami tu szczekają,a wrony mają rondo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro spot??? u mnie pod garażem ok 19? będę czarnucha pastował :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19 jest już chłodniej,jak bedziesz tak czekał to w pażdzierniku wypastujesz :) a miłem Ci pomóc i czekałem pod garażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przepraszam, że piszę w takim miejscu ale tu mam większe szanse że ktoś z Ostrowca zobaczy tą wiadomość :decayed:

Potrzebuję jakiegoś fajnego autka z kierowcą na swój własny ślub :kwasny: Oczywiście odpłatnie :naughty:.

Kto byłby chętny i dysponował jakimś ładnym powiedzmy A6? Jak A6 się nie znajdzie to może jakieś A4 B7? Oczywiście im większe tym lepsze i nie kombi ;>

Data ślubu to 14.09.2013, godzina 16, oczywiście w Ostrowcu Św.

Chyba, że ktoś ma inne ciekawe autko, które można by było wykorzystać do wspomnianego celu. Jakbyście popytali wśród znajomych też byłoby fajnie :decayed:

Nie zamierzam wynajmować na skromną uroczystość żadnej limuzyny itp. dlatego Was proszę o pomoc. Nie ukrywam, że kasa też się liczy ale myślę że jakoś byśmy się dogadali. Propozycje proszę wysyłać na PW wraz z linkami do fotek autka w miarę możliwości lub na maila [email protected].

Z góry dziękuję kolegą za okazaną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przepraszam, że piszę w takim miejscu ale tu mam większe szanse że ktoś z Ostrowca zobaczy tą wiadomość :decayed:

Potrzebuję jakiegoś fajnego autka z kierowcą na swój własny ślub :kwasny: Oczywiście odpłatnie :naughty:.

Kto byłby chętny i dysponował jakimś ładnym powiedzmy A6? Jak A6 się nie znajdzie to może jakieś A4 B7? Oczywiście im większe tym lepsze i nie kombi ;>

Data ślubu to 14.09.2013, godzina 16, oczywiście w Ostrowcu Św.

Chyba, że ktoś ma inne ciekawe autko, które można by było wykorzystać do wspomnianego celu. Jakbyście popytali wśród znajomych też byłoby fajnie :decayed:

Nie zamierzam wynajmować na skromną uroczystość żadnej limuzyny itp. dlatego Was proszę o pomoc. Nie ukrywam, że kasa też się liczy ale myślę że jakoś byśmy się dogadali. Propozycje proszę wysyłać na PW wraz z linkami do fotek autka w miarę możliwości lub na maila [email protected].

Z góry dziękuję kolegą za okazaną pomoc.

MAm ładne,prawie nowe czarne Mondeo napisałem PW.Pisz albo dzwoń 508393665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19 jest już chłodniej,jak bedziesz tak czekał to w pażdzierniku wypastujesz :) a miłem Ci pomóc i czekałem pod garażem
daj spokój padłem jak długi:doh::doh::doh::doh:

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 16:14 ----------

Co myślicie AUDI S4 B5 AVANT 2.7 BiT FULL OPCJA JEDYNE TAKIE ! (3458362246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

Chyba przyszła pora nw jakieś zmiany :kox:

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

Co myślicie AUDI S4 B5 AVANT 2.7 BiT FULL OPCJA JEDYNE TAKIE ! (3458362246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

Chyba przyszła pora nw jakieś zmiany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee zapomniałem :decayed::decayed::decayed:

szukam chętnego do pomocy przy zmianie samych tarczi klocków (ja podaję browar) :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...