Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybiera się dziś ktoś na spota?????????

wybieram się

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też będę.

Opublikowano

pozdrowienia z zakopanego niestety nie dojade dzisiaj

Opublikowano
  • Autor

pozdrowienia z zakopanego niestety nie dojade dzisiaj

nie chwal się :tongue4:
Opublikowano

łooo - nastepny w Zakopcu ? a co tam dają ???

Ja tez bedę koło 19.30.

Opublikowano

i ja i ja będę..... :decayed:

a no i sybi ma też przyjechać :>

Opublikowano

łooo - nastepny w Zakopcu ? a co tam dają ???

Ja tez bedę koło 19.30.

góralki dają....

Opublikowano
  • Autor

dobra Tomek będzę do Ciebie dzwoni ł jak z pracy wyjdę czy jestescie

Opublikowano

Nie dopytałem: jaki olej do skrzyni zakupić? Orientuje się ktoś? I gdzie najlepiej nabyć :wink4:

Opublikowano

Grzesiu po olej na ul. Długą do sklepu g4 a tam już Ci doradzą jaki olej i ile go potrzeba.

Opublikowano
  • Autor

znowu nie dałem rady :wallbash:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 22:32_________________________________________________novacek coś tam nowego wymyślił??

czy się masz pochwalić??

Opublikowano

No prezesie ani Cie spotkać nie idzie no w żaden sposób ,no i znów leonów było więcej niż :audi:

Opublikowano
  • Autor

No prezesie ani Cie spotkać nie idzie no w żaden sposób ,no i znów leonów było więcej niż :audi:

kto by chciał LEONEM jeżdzić :polew:
Opublikowano

No prezesie ani Cie spotkać nie idzie no w żaden sposób ,no i znów leonów było więcej niż :audi:

kto by chciał LEONEM jeżdzić :polew:

Niestety coraz więcej obywateli :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No prezesie ani Cie spotkać nie idzie no w żaden sposób ,no i znów leonów było więcej niż :audi:

kto by chciał LEONEM jeżdzić :polew:

naród na psy schodzi :polew: :gwizdanie:

Niestety coraz więcej obywateli :thumbdown:

Opublikowano

Proszę was o zdanie> Wiosna już nie długo :> trzeba by jakieś kółka wypatrzeć do leosia.Co myślicie o tych:

1. http://moto.allegro.pl/rs4-black-audi-a3-a4-a5-r8-a6-a8-s4-5x112-vw-golf-i1262067718.html

2. http://moto.allegro.pl/felgi-17-5x112-vw-audi-a4-a5-a6-a8-s6-q5-i1263418595.html

3. http://moto.allegro.pl/oryginal-audi-17-5x112-a3-2009r-i1255782066.html

Dwie pierwsze propozycje to nowe pewnie chinole,a ostatnie to oryginalne używki.Czekam na opinie

Opublikowano
  • Autor

dwójeczka

Proszę was o zdanie> Wiosna już nie długo :> trzeba by jakieś kółka wypatrzeć do leosia.Co myślicie o tych:

1. http://moto.allegro.pl/rs4-black-audi-a3-a4-a5-r8-a6-a8-s4-5x112-vw-golf-i1262067718.html

2. http://moto.allegro.pl/felgi-17-5x112-vw-audi-a4-a5-a6-a8-s6-q5-i1263418595.html

3. http://moto.allegro.pl/oryginal-audi-17-5x112-a3-2009r-i1255782066.html

Dwie pierwsze propozycje to nowe pewnie chinole,a ostatnie to oryginalne używki.Czekam na opinie

a takie coś kiedy Tomaszu??

mR2WA.jpg

kUNCr.jpg

Opublikowano

no takich na allegro nie widziałem,a drugie zdjęcie to jest cupra i tylko 18"

Opublikowano
  • Autor

mówię o bumperach :decayed:

no takich na allegro nie widziałem,a drugie zdjęcie to jest cupra i tylko 18"

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:12_________________________________________________17 średnio wygląda na waszych autach jeszcze na czarnym to wogólę-od kiedy mam siedemnastkę to mam wrażenie że strasznie małe to koło :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.