Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lenie

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prezesie jak auto się spisuje???

Opublikowano
  • Autor

jedzi ale mam wrażęnie że głośno coś pracuje-a Ciebie Q..wa ani spotkać na spotach :wallbash: :wallbash:

i wkurza mnie bo nie potrafię nią wolno jechać a chla przy tym jak głupia-przed wymianą rozrządu jechałem powoli delikatnie żeby się nic nie stało a teraz -tylko się zapomnę i już 150wchodzi

Opublikowano

Witam chłopaki pytanie z innej beczki niż audi:) potrzebuje jakąś dobrą miejscówkę na kolację z klimatem w okolicach Ostrowiec Starachowice jakieś dobre propozycje... :naughty:

Opublikowano

Coś o tym wiem że 150 szybko się pojawia :>, gdzieś ,kiedyś dojdzie do spotkania :),zakładaj gaz i będziesz smigał

Opublikowano

grzanek85 ja osobiście na takie okazje polecam resteurację Apropos na ul. Sienkiewicza http://www.restauracja-apropos.pl/kontakt.html

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki dobry środek do szyb i coś na wzór plaka(zostawia mazy) co polecicie??

Opublikowano

Witam chłopaki pytanie z innej beczki niż audi:) potrzebuje jakąś dobrą miejscówkę na kolację z klimatem w okolicach Ostrowiec Starachowice jakieś dobre propozycje... :naughty:

Wspomniane już A'Propos (zarezerwuj wcześniej stolik), całkiem sympatycznie jest też w restauracji w Pałacu Tarnowskich przy ul. Kuźnia 54 ( http://www.palac.tara.kielce.pl/ ), ale ostatnio zawiodłem się trochę na obsłudze. Możesz ewentualnie wypróbować restaurację w hotelu "Pod Parowozem" (http://www.hotel.ostrowiec.com.pl/) lub w REDzie (http://www.hotelred.pl/ - mają niezłą kuchnię, ale nie wiem jak z cenami). [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:25_________________________________________________

Chłopaki dobry środek do szyb i coś na wzór plaka(zostawia mazy) co polecicie??

Plak pierwszy z brzegu - i tak wszystkie są takie same. A do szyb najlepszy zwykły płyn, który Twoja (przyszła) Żona kupuje na wiosenne porządki :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:27_________________________________________________A co do poniedziałku - byłem tutaj:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/sting-zagral-w-poznaniu,1534263,44

więc czuję się usprawiedliwiony :wink4:

Opublikowano
  • Autor

]A co do poniedziałku - byłem tutaj:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/sting-zagral-w-poznaniu,1534263,44

więc czuję się usprawiedliwiony :wink4:

można było w telewizji obejrzeć :polew:

Opublikowano

można było w telewizji obejrzeć :polew:

Analogicznie - zamiast jeździć do Kielc, obejrzyj sobie film xxx :polew:

Opublikowano
  • Autor

można było w telewizji obejrzeć :polew:

Analogicznie - zamiast jeździć do Kielc, obejrzyj sobie film xxx :polew:

szkoda oczu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Prezes za młody jest na oglądanie takich filmów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Prezes za młody jest na oglądanie takich filmów :polew: :polew: :polew:

ja wolę :kawa: :kawa:
Opublikowano

Prezes za młody jest na oglądanie takich filmów :polew: :polew: :polew:

Tak, jest zdecydowanie za młody na Heroda :polew:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu nawet tytułami sypiesz-TY Stary zboku :polew:

Opublikowano

23 wrzesnia były urodziny naszego ostrowieckiego spota :) chociaz pierwsze spotkanie bylo tydzien wczesniej

takze gratulacje i wszystkiego najlepszego dla wszystkich na nastepny rok :good:

Opublikowano
  • Autor

23 wrzesnia były urodziny naszego ostrowieckiego spota :) chociaz pierwsze spotkanie bylo tydzien wczesniej

takze gratulacje i wszystkiego najlepszego dla wszystkich na nastepny rok :good:

23 był miesiąc do mojego ślubu

i wszystiego najlepszego Krawcu jako Ojcze założycielu :good: :good: :good:

Opublikowano

no pieknie prezesie gajerek i obrączki juz wybrane ?

Własnie siedze na giełdzie ale mam powodzenie 2 osoby od 6

Opublikowano

no pieknie prezesie gajerek i obrączki juz wybrane ?

Własnie siedze na giełdzie ale mam powodzenie 2 osoby od 6

I jak tam? Poszedł do ludzi? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.