Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę koło 19.30

Opublikowano

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-czarny-po-oplatach-2008-C15677653.html Chłopaki mógłby ktoś zerknąć na auto-prośba od klubowego Kolegi :)

to jest ten koleś co się kiedyś zbijaliśmy z niego....panie michale :wink4:

tu jest wiecęj jego wypaśnych autek... http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5071905

19:00 :tongue4: melduje sie :naughty:

Opublikowano

przyjade za tydzien jak zarejestruje i ubezpiecze noi jak sie naprawi :> hiszpanska fura

Opublikowano
  • Autor

Pany ale przecież to nie dla mnie Fura :confused4: jeden z kolegów pytał więc ja tu temat wrzuciłem jako że techniczny ze mnie żadaen a Wy znacie się na temacie- ja mam swoje 4 O :decayed:

Pany ja się pojawię na Spocie najwcześniej 11.11.2010 jeżeli coś będzie a jak nie to się zobaczy jaki będzie grafiik :sick3:

Opublikowano

Na ostatnim spocie wywiązał się temat (za sprawą najmniejszego klubowicza) autek zmieniających kolor pod wpływem temperatury :>

Temat okazał sie dość interesujący...a więc zaczołem drążyć temat i oto co udało mi się "wydrążyć" :wink4:

Fachowa nazwa takiego lakieru to: lakier termochromowy

"Farby termochromowe

Pod wpływem określonej temperatury zmieniają barwę. Barwa powraca do wyjściowej po przywróceniu pierwotnej temperatury. W zależności od żądanego efektu barwnego i temperatury zmiany dostępne są farby z efektem odwracalnym jak i nieodwracalnym."

link do filmów...

http://www.alsacorp.com/products/eclipse/eclipse_vid.htm

opad szczeneczki :decayed::tongue4:

i teraz najciekawsze...

Oczywiście w USA malują ależ i owszem :mysli: ale da się kupić też jako produkt do samodzielnego " nanoszenia"

1 Pint - 269$ czyli nie tak źle :naughty:

Idąc za ciosem niedługo zapodam temat w lakierni i zobacze co na to oni :)

może jakieś auto na testy??? :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

1 pinta, czyli niecałe pół litra. A ile potrzeba na pomalowanie całego samochodu? Efekt niesamowity, przyznaję :good:

Opublikowano

Witam, koledzy od niedawana jestem szczęśliwym posiadaczem audiczki :naughty:, może dołączyłbym do Was :wink4:

Opublikowano

zapraszamy smialo mozesz zajechac w poniedzialek :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 22:06_________________________________________________

Idąc za ciosem niedługo zapodam temat w lakierni i zobacze co na to oni

może jakieś auto na testy???

moze byc moje troche poobijane jest :>

Opublikowano

Krawcu ten poniedziałek to jest 1 listopad spota nie ma ,może będzie w inny dzień

Opublikowano

Spotujemy sie we wtorek o standardowej porze ?

Opublikowano

dla mnie może być wtorek :)

Opublikowano

wiadomość oficjalna:

piątek 05.11.2010 koło godz.17 - wyjazd na gokarty do wawy

www.rcw.waw.pl Racing Center Warsaw

chetni???

Opublikowano

No ciekawa oferta :)

Opublikowano

ja nie jade ;([br]Dopisany: 30 Październik 2010, 16:34_________________________________________________a we wtorek sie chetnie pospotuje

macie jakis sprawdzony srodek na dym papierosowy a wlasciwie syfek po nim w samochodzie :confused4: plisss[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 16:37_________________________________________________mens-room-mural.jpg

hihihi

Opublikowano

spróbuj kadzidełek podobno skutkują

Opublikowano

ta jasne dym dymem zwyciezaj :palacz: :>

Opublikowano

wiadomość oficjalna:

piątek 05.11.2010 koło godz.17 - wyjazd na gokarty do wawy

www.rcw.waw.pl Racing Center Warsaw

chetni???

Mnie wpisz of kors :hi:

Opublikowano

i po audi została tylko rameczka :(

20101030.jpg

Opublikowano

Witajcie Panowie od niedawna jestem posiadaczem avant z 98r niestety sprowadziłem lekko uszkodzonego z przodu i poszukuje lampek do niego oraz podsufitki. Gdyby ktoś miał w Ostrowcu na zbyciu coś takiego to dajcie znać :notworthy:

Pomóżcie to szybciej wzmocnie ekipe z O_c :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.