Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebny operator koparki, najlepiej ktoś zaufany i znający się na fachu. Chodzi o zatrudnienie na stałe. Także jakby ktoś miał do polecenia kogoś znajomego to będę wdzięczny :cool1:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebny operator koparki, najlepiej ktoś zaufany i znający się na fachu. Chodzi o zatrudnienie na stałe. Także jakby ktoś miał do polecenia kogoś znajomego to będę wdzięczny :cool1:

Jak dobrze placisz moge byc i ja . Spelniam wszystkie wymagania , i mowie powaznie :good:

Jutro moge nawet przyjechac na rozmowe kwalifikacyjna , co to za koparka i robota i gdzie .

Jak bedziesz zainteresowany to dzwon 600441588

Opublikowano

Panowie, dobra znajoma szuka dla siebie autka (do 10 tys.). Coś małego, jakiś peugeot, polo, corsa czy yaris. Nie wie ktoś o jakiejś okazji? :wink4:

Opublikowano

Panowie, dobra znajoma szuka dla siebie autka (do 10 tys.). Coś małego, jakiś peugeot, polo, corsa czy yaris. Nie wie ktoś o jakiejś okazji? :wink4:

za późno kumpel miał meganke do sprzedania i poszła w niedziele

Opublikowano

Panowie potrzebny operator koparki, najlepiej ktoś zaufany i znający się na fachu. Chodzi o zatrudnienie na stałe. Także jakby ktoś miał do polecenia kogoś znajomego to będę wdzięczny :cool1:

Jak dobrze placisz moge byc i ja . Spelniam wszystkie wymagania , i mowie powaznie :good:

Jutro moge nawet przyjechac na rozmowe kwalifikacyjna , co to za koparka i robota i gdzie .

Jak bedziesz zainteresowany to dzwon 600441588

Dudi... podpytam o konkrety i się odezwę....

Cajun.... a może Auris ????????? Nowacek coś więcej wie o temacie ale auto dla kobiety idealne... :notworthy:

Poprawka....nie doczytałem limitu cenowego - sorrka :hi:

Opublikowano

Koledzy pozdrowienia z Olsztyna!!! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jaki jest kosz malowania dokładki zderzaka i zderzak tył? Łukasz :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jaki jest kosz malowania dokładki zderzaka i zderzak tył? Łukasz :gwizdanie:

Prezesie, ktoś Cię, za przeproszeniem, puknął? :cool1:

Bolek - kawałek Cię wywiało :>

Opublikowano
  • Autor

Panowie jaki jest kosz malowania dokładki zderzaka i zderzak tył? Łukasz :gwizdanie:

Prezesie, ktoś Cię, za przeproszeniem, puknął? :cool1:

byłem na zakupach na allegro :kox: :kox:
Opublikowano

Marcin pędzelkiem umaluj :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Marcin pędzelkiem umaluj :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Twojego tam przemaluję :polew::tongue4:
Opublikowano

Twojego tam przemaluję :polew::tongue4:

Tylko na niebiesko i równo a dach na czarno proszę :tongue4:

Opublikowano

W sobote jestem w TOS ! Robimy jakiegoś spota wieczorkiem ?

Opublikowano

W sobote jestem w TOS ! Robimy jakiegoś spota wieczorkiem ?

Jeśli będę w mieście, to chętnie!

Ps. Nie zapomnij zabrać HR :wink4:

Opublikowano

W sobote jestem w TOS ! Robimy jakiegoś spota wieczorkiem ?

chętnie :good:

Opublikowano

To wstępnie ugadujemy sie na sobotę na jakąś 19 na parkingu pod Dagrasso i zobaczymy co dalej ?

Opublikowano

To wstępnie ugadujemy sie na sobotę na jakąś 19 na parkingu pod Dagrasso i zobaczymy co dalej ?

Widzę, że nikt nie raczy odpowiedzieć :> Wstępnie może być sobota 19.00, postaram się dotrzeć.

(HR!)

Opublikowano

Ja pewnie będę

Opublikowano

I ja się pojawie, ale może tym razem spotkanie przy czym innym niż przy soczku czy pepsi:wink4:

Opublikowano

może :naughty: zobaczy sie co się wykroi jak sie spotkamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.