Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prezes Tobie zimowe żebyś mógł skręcać :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam dobre lato powinny wystarczyć :polew: ale poważnie szukam felg ale nic nie ma w fajnej kasie. Jakąś to podejrzane

Opublikowano

U mnie leżą ale Ty takich nie chcesz :whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Chyba będę je musiał od ciebie w dzierżawę wsiąść a jedną zimę :polew::banan:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie ciesz się :decayed: to przez Ciebie będę 320mm zakładał takie ładne dużezaciski mi przekazałeś i teraz muszę felg szukać a już 100 innych rzeczy kupiłem po drodze a kół brak :polew::thumbdown:

Opublikowano

Marcin jakich tych felg szukasz?

Opublikowano
Nie ciesz się :decayed: to przez Ciebie będę 320mm zakładał takie ładne dużezaciski mi przekazałeś i teraz muszę felg szukać a już 100 innych rzeczy kupiłem po drodze a kół brak :polew::thumbdown:

:tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:

Opublikowano
http://s10.postimage.org/3t6zppwdx/Zdj_cie_0005.jpg

<br /><br />

Panowie przestroga dla Was żeby zaglądać do opon ,dla nie wtajemniczonych tak wyglądają moje opony letnie 3szt bo jedna tylko cała była :facepalm::facepalm::facepalm:

Trzeba było nalewek nie kupować :grin::grin:

Działo się coś dziś?

Kuternik Ty pracujesz podobno w całkiem ciekawym miejscu...

Ciekawe miejsce???DEJ SPOKÓJ!!!Sorki Panowie ale podczas reanimacji komputera, straciłem trochę haseł.Ale już jestem:)

Opublikowano
  • Autor
Marcin jakich tych felg szukasz?

I 15 i 16. 16 Alu najlepiej biedronki. Tylko w dobrej cenie :decayed:

Opublikowano

co za biedronki? mam 5 ramienne standard audi o takie które mowiłeś że Ci się nie podobają:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jaka cena?

przytargaj jedną na spota sprawdzimy u Łukasza czy na 320mm wejdzie :decayed:

Opublikowano
a jaka cena?

przytargaj jedną na spota sprawdzimy u Łukasza czy na 320mm wejdzie :decayed:

Drogo Cie będzie kosztować ta przymiarka :decayed::decayed::decayed::decayed:

Drogowców zaskoczyła zima:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
a jaka cena?

przytargaj jedną na spota sprawdzimy u Łukasza czy na 320mm wejdzie :decayed:

sa w dziale sprzedam felgi luknij sobie z ceny się opuści pare groszy:grin:

Opublikowano
  • Autor
a jaka cena?

przytargaj jedną na spota sprawdzimy u Łukasza czy na 320mm wejdzie :decayed:

Drogowców zaskoczyła zima:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dziwne byłoby jakby ich nie zaskoczyła :polew:

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

przyznać się kto jeszcze na letnich?? w kielcach bielutko- zaraz bedą testy

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 08:06 ----------

Elita gdzie w Ostrowcu zakleją mi odprysk na.szybie? Ale mam qrwę od rana !!!!!!!!

Opublikowano

Co kamykiem dostałeś ????nie wiem czy ktoś takie rzeczy ale mało kiedy udają się zrobić żeby szyba nie pękła

Opublikowano
  • Autor

W kielcach Mojej Izie pokleili właśnie takie kwiatki. Jakąś żywice wpuścili tylko lato,było. Boję się ze jak zimą jest to,pójdzie dalej i po szybie będzie. A teraz już mam masę wydatków i szyba mi wogóle nie leży tersz

Opublikowano

ja w hondzie mam dwa doły i już 5 rok się nie dzieje :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ta Czarna franca jest złośliwa. Poczekam aż się ciepło zrobi i pokleje ja dla spokojnie sumienia. Dzisiaj się boję ze jebnie całkiem.

Kto dzisiaj będzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.