Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To gdzie jechać?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w starachowicach jakiś kolo zakłada dobrze bo mi zakładał ale nie wiem kto to był bo przez pośrednika to miałem załatwiane ,NordGlass - Usługi zadzwoń i zapytaj

Opublikowano

Łukasz, dzwonić to ja chyba już wszędzie dzwoniłem w Ostrowcu.

Taka jak w oryginale to tylko tam gdzie pisałem.

No nic będę musiał się jeszcze zastanowić.

Opublikowano
  • Autor

ale trafiłem z szybĄ :decayed:

---------- Post dopisany 15-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:38 ----------

ni ma życia :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

No nie ma, jak sam prezes nie przyjeżdża hihih

Opublikowano
  • Autor

praca nie pozwalała ostatnio się pojawiać :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

ale w poniedziałek będę

Opublikowano

ciekawe który poniedziałek?

Opublikowano
  • Autor
ciekawe który poniedziałek?
nie marudź jutro będę :decayed: i w zimę w każdy co drugi poniedziałek :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Prezes musi koła zmienić na zimę bo druga zima a ja bokiem w q nie latałem :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

Opony już są.

Teraz szukamy felg :-)

Dawać dzisiaj na spocinę all.

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 15:21 ----------

Ale była spocina- a zmarłem jak się wiem co.

Pikuś BT za***ista sprawa.

W zimę będziemy webasto obczajać B-)

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

DSC_0340_2.jpg

<br /><br />

DSC_0339_1.jpg

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

DSC_0317_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

a to moja duma :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

DSC_0094_1.jpg

<br /><br />

DSC_0094_1.jpg

<br /><br />

Opublikowano

no kurde ale jaka obsada. W kielcach to już nie bedzie takiego Spota..

Tadek obrazony, Huzio tez, ehhh:D

Opublikowano
  • Autor

przejdzie im :decayed:

Opublikowano

jakto się mówi Przyjdzie Koza Do WOZA :P

heheh

PS. MArcin Piątek aktualny!!>??

Opublikowano

Prezes mnie to już foty nie zrobiłeś :bicz::bicz::bicz::bicz:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

trzeba było 24 przyjechać :polew::polew::polew::polew:

następnym razem będzie fota :zdjecie:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

te foty są z ostatnich miesięcy- ta ostatnia jest z akcji wymiany pompki sprysków

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 22:20 ----------

Pikuś dzięki za przetwornicę - po wielkich bólach dałem radę założyć :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

No to fajowo.

Widziałem, że założyłeś wątek o tym.

Co tam juto, będzie kto?

Opublikowano
  • Autor

Widziałem, że założyłeś wątek o tym.

i tak nic nie pomógł- dopiero 3 telefony później jeszcze jeden do Stolkiena później termo-kurcz i świeci :decayed::decayed:
Co tam juto, będzie kto?
ja miałem być ale wracam jutro do Kielc Iza mi się rozchorowała bidula :thumbdown::thumbdown:
Opublikowano

Ale cisza tu zapadła :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

jaka cisza, ja jestem:)

Opublikowano
  • Autor
:hi: i ja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.