Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za wolny jesteś żeby to zrobić :tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Za wolny jesteś żeby to zrobić :tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:
może i wolny ale w końcu byś zwolnił a wtedy jep :decayed::decayed::decayed:

Na zgodę :drinks::drinks:

Opublikowano

:drinks::drinks::drinks::drunk::drunk::drunk::cheesy::cheesy::cheesy:

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 16:01 ----------

WESOŁYCH ŚWIĄT DAL WAS I STO LAT:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego Panie

robimy spota w czwartek???:whistling:

Opublikowano

Ja za kiere nie siadam po %%%%%%

Opublikowano
  • Autor

dobrze że dałeś radę odpisać :polew::polew::polew:

Opublikowano

Klawiatura uciekała ale dałem rade:grin::grin::grin::grin:

tylko po tych świętach na chorobowym siedzę :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

temperaturka ?

Opublikowano
  • Autor

Delirka i zwidy ale to nie od temperatury.

Opublikowano

To może jakiś spocik w niedziele zamiast w poniedziałek?

Opublikowano
Delirka i zwidy ale to nie od temperatury.

temp brak :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie naj w nowym Roku 2013.

spicina w poniedziałek obecność obowiązkowa.

Przemek pracujesz od środy??

Opublikowano

Siema. Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku. Nie wiem, czy będę pracował bo zostałem szczęśliwym tatusiem

Opublikowano
Siema. Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku. Nie wiem, czy będę pracował bo zostałem szczęśliwym tatusiem

To gratulacje :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Siema. Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku. Nie wiem, czy będę pracował bo zostałem szczęśliwym tatusiem

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: GRATULACJE :kox::kox::kox::kox::kox:

ps poczekam :wink:

Opublikowano

Dziękuję.

Jednak kierownik był tak miły, że muszę iść. :thumbdown:

Opublikowano

Pogratulować!!!!Płeć?

Ja nadal w oczekiwaniu:)

Przemek będę potrzebował klocków na tył Textara

Opublikowano
  • Autor

a to naprawdę miły Facet :ranting::ranting::ranting::blowup::blowup::blowup:

Przemek to ja poproszę grill dolny z a6c5 polift :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kiedy przyjechać ?:decayed:

Opublikowano
a to naprawdę miły Facet :ranting::ranting::ranting::blowup::blowup::blowup:

Przemek to ja poproszę grill dolny z a6c5 polift :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kiedy przyjechać ?:decayed:

Do A6 od 01-05r. jakieś 37-45 zł na jutro mogę mieć.

l w oczekiwaniu:)

Przemek będę potrzebował klocków na tył Textara

Chłopok :kox:

Passat po lifcie, klocki standard bez czujników?

textar jakies 85, bosch 65

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.