Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na przód zaciski nowe chcesz? :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Na przód zaciski nowe chcesz? :facepalm:

ciekawy ceny jestem :decayed::decayed:

już mam zestaw upatrzony za 250tarcze klocki tylk klocki na wykończeniu już są za to tarcze mają być 29mm

Opublikowano

Sieman ma zacisków mnóstwo do 320mm mi proponował w jakiejś promocyjnej cenie kiedyś.

tarcze 300 zł. najtansze.

Opublikowano

Tarcze to można i taniej :wink:

Opublikowano

tak można ale jakiej firmy. :) ja preferuje tylko ATC.

Opublikowano

Ferodo :kox:

Opublikowano
Ferodo :kox:

Dobra firma ,moje tarcze się już układają od dziś :decayed::decayed:

Dzięks Pikuś

Opublikowano

niema ktos lewego nadkola plastikowego do b6/b7 ??

poszarpane mam wymienił bym.

Opublikowano

Jaka cisza tu się zrobiła:thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

d*py się nie chce nikomu ruszyć na spota

Opublikowano
  • Autor

ni ma ludziów :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
ni ma ludziów :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Coś mi się wydaje, że chyba dzieci bawią.

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 06:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 19:03 ----------

Przemku możesz mi powiedzieć ile za filtry paliwa, oleju, powietrza do AFNa takie ze średniej półki. i wahacze lewe górne oba chyba Febi bym brał( ale MS też możesz cenke zapodać). Daj znać tu albo na PW.

Dzięki :wink:

Opublikowano
  • Autor

oj bawią-jestem na urlopie 2gi tydzień-zjebany jestem jak nie powiem co :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
oj bawią-jestem na urlopie 2gi tydzień-zjebany jestem jak nie powiem co :decayed::decayed::decayed::decayed:

Nie marudź :decayed::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żyje tu ktoś? Są spoty jeszcze?? Ja,może za 2 tygodnie będę.

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 09:30 ----------

:gry:

Łukasz nie zasypało was??

Przemek kupiłeś już opony na lato??

Im mm mają nowe tarcze??

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Umyłem wczoraj auto i już pod billa było jak zawsze :polew: o stanie obecnym nie będę mówił :doh: .

Opublikowano

Nie ma takiej opcji żeby zasypało :decayed::decayed:

O jakie tarcze pytasz 320 maja 30mm nowe

Opublikowano

a ja zapytam o tarcze do s4 321 + klocki ze sredniej półki jakie koszty? + na tył też do s4 265mm

Opublikowano
  • Autor
Nie ma takiej opcji żeby zasypało :decayed::decayed:

O jakie tarcze pytasz 320 maja 30mm nowe

Mam do nabycie 29mm klocki lekko zużyte za 250+kw.

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Klocki 40% zużycia. Jak lepiej kupić - czy tarcze mają być w lepszym stanie czy klocki??

Opublikowano

Masz prostą odp bo jest połowa tarcz już i prawie połowa klocków ,na 2 sezony powinno starczyć

Opublikowano

Marcin, bierz nowe, teraz lepsza cena :wink:

Huzio, ale od S4 to malo sprecyzowane pytanie.

jakie to S4?

Marcin, a jak wycieraczka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.