Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tia już to widzę

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis też nic nic?? no miało być "za tydzień" kurcze a myślałem że się zjawie ;)

Opublikowano

ale we wtorek :grin: , tak Marcinie?

Opublikowano

Temat umiera :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:doh:

Człowiek tak zalatany że nawet nie ma jak się spotkać :thumbdown:. Ja co mam zostać w Ostro to lecę albo na ranczo albo w ostatniej chwili jadę do domu.

Ale za to Bolka dzisiaj widziałem jak podałował. No na rowerze :banan:

Tomek co z tym ERESEM??

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Za ktoś dobrego mechaniora albo zaufanego człowieka za Staszowa??

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Pikuś pochwal się kołem:-)

Opublikowano

Marcinie, od czego ten mechanior ma być?

Czym tu się chwalić :kwasny:

To co spocina w poniedziałek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mam a2 do oglądania :decayed:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

Czym tu się chwalić :kwasny:

Wzorem i rozmiaram :decayed:

Opublikowano

Marcin, w Staszowie 882 92 87 87 w Czajkowie możesz zapytać pod tym numerem 664 554 701 lub drugi gosc 608 113 319

Opublikowano
  • Autor

Przemek daj znaka z rana to call You :decayed:

Opublikowano

?? :kox:

Opublikowano

Pany wybieram się do Dinożarłów z dzieciakami

powiedzcie no jadąc przez Szewną łatwo do Bałtowa trafić. Chodzi przede wszystkim czy nie rozkopany Ostrowiec jest

Opublikowano

Nie rozkopane nic ,w Szewnie jak jedziesz od Kielc daj w lewo i polecisz sobie prosto przez miasto później dasz w lewo na 5 światłach i lecisz za główna na Bałtów .

Opublikowano
  • Autor
?? :kox:

Na telefon znaczy się :polew: chciałem dopytać co za majstry. Ale obyło się bez ich,pomocy. Autko fajne nawet ale w środku sciurane wspomaganie kaput i cena absolutnie absurdalna do stanu auta.

Gripp jak tam??

Opublikowano

Gripp jak tam??

Leci pomału do przodu :decayed: ciągle zapierdol a tu a tam na nic czasu nie ma co dwa dni w Kielcach z moja kobitą na badaniach. Pasowałoby jakiś spocik zrobić myśle nad jakimś grillem fajnie by było sie styknąć pogadać odchamić :decayed:

Opublikowano

Spot dziś o 20, stawiać się bo kurna dawno nie możemy się zebrać .

Opublikowano

Ja się stawiam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale była SPOCINA :banan:

Opublikowano

Chłopaki Subaru sprzedane,i inna gablota zadatkowana.

Ogłaszam plebiscyt jakie auto zadatkowałem.

Każdy ma trzy szanse.

W nagrodę stawiam soczek na następnym spocie :)

Opublikowano
  • Autor

A4

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Nie nie nie. Wiem Maćkowego SEATA.

Ja jadę chyba jutro altea 2.0t oglądać:banan:

Opublikowano

nie zgadłeś

Gdzie jedziesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.