Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin, ja zaczynam urlop ale w garażu będę raczej popołudniami.

Więc browara chętnie sie napije :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty sklerozo jedna :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Marcin, ja zaczynam urlop ale w garażu będę raczej popołudniami.

Więc browara chętnie sie napije :kox:

:banan:

Opublikowano

puk puk są te spoty w ocu czy nie? bo jakoś mało chętnych....

Opublikowano
  • Autor

Sporadycznie :thumbdown:

Opublikowano
Sporadycznie :thumbdown:

Bo Prezes się leniwy zrobił i śpi zamiast spoty organizować:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Sporadycznie :thumbdown:

Bo Prezes się leniwy zrobił i śpi zamiast spoty organizować:polew::polew::polew:

spadaj Moczymordo :decayed::decayed::decayed::decayed:

teraz będę miał 2gą zmianę ale jakoś na początku września będzie spocina :decayed::decayed::decayed::decayed:

Chociaż dzisiaj i spałem i spot był i mała robutka i poznałem naszego Małego klubowicza :banan::banan::banan:

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 20:07 ----------

Lato się kończy a ja w końcu do garażu (swojego) dotarłem-będzie SPA.

Opublikowano

Jak już tak pucujesz czarna to i moje OOOO byś wypucował :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

tego czyściocha? nie tykam takich aut- w moje ręce możesz oddać jak brudu będze min 1cm i felgi czarne :decayed:

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

1185607_448839261897393_1007752836_n.jpg

Opublikowano

Ta lakier dawno żadnego dobrego środka do czyszczenia nie widział:facepalm::facepalm:

No fajne foto :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja,musze wywoskowac bo serce boli ale zebrać sie nie mogę :doh: i serwis swieci mi się juz z pół roku.

Opublikowano

Tomku fajnie auto wypucowałeś :naughty::naughty:

Opublikowano
Tomku fajnie auto wypucowałeś :naughty::naughty:

do mnie to ;)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

jak tak to dziękuję

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak do Ciebie

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 12:21 ----------

Ale cisza zapadła :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Zima idzie to na..spotami bedziemy myśleć :naughty:

A odwiedze Cie jak będę miał luzniejsza chwilę :banan:

Opublikowano

No no zima idzie i q miało być próbowane :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ha ha

Damy radę.

Opublikowano

A ja Subaru sprzedalem bo nikt nie chciał się w zimę spotkać i próbować

Opublikowano
  • Autor

Teraz z łolło się bedziemy probować :grin:

Trza spoty robić. Zyciew towarzyskie musi kwitnąć.

Dobrze że mi sie fura sypie to chociaż Przemka od czssu do czasu widzę i mu dupe smsami truje. :polew:

Opublikowano

Marcinie, sprzedaj mi lepiej zimówki.

Przełącznika od tempomatu nie szukasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.