Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

s4 b5 1999r 2.7 agb sedan:wink: wystarczy?:)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Marcin, bierz nowe, teraz lepsza cena :wink:

Huzio, ale od S4 to malo sprecyzowane pytanie.

jakie to S4?

Marcin, a jak wycieraczka?

jaka cena?:decayed::decayed::decayed::decayed:

wycierczka jakoś tam ściąga ale na bez dotykowej się wygina góra dół :decayed::decayed:

Opublikowano

Dzialamy jakiegos spota dzis?

Opublikowano
Marcin, bierz nowe, teraz lepsza cena :wink:

Huzio, ale od S4 to malo sprecyzowane pytanie.

jakie to S4?

Marcin, a jak wycieraczka?

jaka cena?:decayed::decayed::decayed::decayed:

wycierczka jakoś tam ściąga ale na bez dotykowej się wygina góra dół :decayed::decayed:

Ale warto było ja kupić?

Panowie w robocie będę dopiero po świętach.

W nagłych przypadkach dzwonić lub pisać.

Opublikowano
  • Autor

Przemek ja kupiłem jakiś badziew z allegro za 39zł więc jak na tą cenę to Jest całkiem fajna:wink:

Apropos tarcz i klocków to teraz chyba wezmę komplet używek a później będę sukcesywnie wymieniał. Chyba se okażą się szeptem wtedy będę Tobie truł głowę.

Opublikowano

Spoko Marcinie.

Szukam autka typu Corsa C, Clio II, Fiesta, Fabia, Punto itp. 5 drzwi w benzynie do 9 tysi.

Może ktoś coś widział wie pewnego :wink:

Opublikowano

Szukam autka typu Corsa C, Clio II, Fiesta, Fabia, Punto itp. 5 drzwi w benzynie do 9 tysi.

Może ktoś coś widział wie pewnego :wink:

hehe auto dla żony czyli mamy wspólny temat :decayed:

Opublikowano

Szukam autka typu Corsa C, Clio II, Fiesta, Fabia, Punto itp. 5 drzwi w benzynie do 9 tysi.

Może ktoś coś widział wie pewnego :wink:

hehe auto dla żony czyli mamy wspólny temat :decayed:

Blisko Łukasz ale nie dla żony. :decayed:

Jak sobie przypomne jak szukałem auta dla siebie, to mi sie coś robi. :kox:

Opublikowano
Renault Clio 2003 Kielce ? Tablica.pl

moja koleżanka z pracy ma dosprzedania, kupiony dla niej w polskim salonie przez rodziców, przebieg orginalny

Dzięki za cynk. :wink:

Opublikowano
Renault Clio 2003 Kielce ? Tablica.pl

moja koleżanka z pracy ma dosprzedania, kupiony dla niej w polskim salonie przez rodziców, przebieg orginalny

Dzięki za cynk. :wink:

jak samochód, słyszałem ze kupiłeś?

Opublikowano

kupiłem.

Jeszcze nie przetestowałem.

Mam nadzieję, że będzie sie to toczyło.

W środku jakby jakiś łoch jeździł, a nie kobieta :kox:

Opublikowano

bo ona nie sprzątała samochodu tylko tatus :facepalm:,i pewnie nie miał czasu :grin: oprócz syfu to wiem ze samochod w dobrej kondycji i dlatego poleciłem

Opublikowano

Zawiało wszystkich czy co bo taka cisza zapadła :decayed::decayed:

Opublikowano
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ROBIMY SPOCINĘ WE WTOREK miejsce i godzina ta sama

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 12:25 ----------

Ale chętnych :polew: w takim razie umyję auto i będę spał :banan:

Opublikowano

Jak miałem czas to nie było spota a teraz jak nie mam to jest :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mam wolne więc coś myślałe :decayed:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Łukasz nie pierdziel ze tyle roboty bo jechałem drugi dzień z rzędu o 5 rano i jakoś nie widziałem Cię na polu :grin:

Opublikowano

Łukasz o tej porze ma przerwę na śniadanie... Drugie śniadanie:wink:

Opublikowano

i podwieczorek jeszcze jem za jednym zamachem :polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.