Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli przygarniecie to też się piszę na spota :decayed:.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli przygarniecie to też się piszę na spota :decayed:.

Przygarniemy :wink:

Pany spot jutro o 19 tylko prezesa trzeba obudzić ze snu zimowego :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no f*ck a jutro by sie nie dało?? a może by tak zrobil małe co nieco w poniedziałek 10 ;p?

Opublikowano

Spot był jaki był,jedna śpiąca królewna nie wstała !!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Trzeba będzie zorganizować się i zrobić spota jak dawniej .Może być nawet 10-ego.

Opublikowano

10 tak :)

Opublikowano

Jestem ...... w końcu coś wolnego.... Moze będzie mała niespodzianka Łukaszu ;p

Opublikowano

Jestem ...... w końcu coś wolnego.... Moze będzie mała niespodzianka Łukaszu ;p

:co::eusathink: :eusathink:

Opublikowano

w sensie w poniedziałek na spocie o ile taki będzie... :decayed:

Opublikowano

Ja prawdopodobnie w poniedziałek nie dam rady przyjechać bo dziś się dowiedziałem że mam wyjazd :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Może jutro spota zrobimy co Wy na to ??????

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy może macie jakiś konkretny warsztat dla mojej a4b5 2.8 ?

po wymianie motoru nie mogę dojść i nie chce palić, w zasadzie z tego co wiem w Starachowicach nie ma nikogo strikte Audi czy Vw, chodzi raczej o elektryke, są dwaj goście, ale nie chcą się podjąć nie wiedzieć czemu, w sumie lepiej wymienić dziesięć alternatorów niż podjąć się czegoś gorszego...

Ew podrzucam link do mojego problemu żeby troszeczkę rozjaśnić : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291868-atq-padniety-silnik/

Z góry dzięki za info, tylko chciałem uprzedzić że to raczej konkretny temat także prosiłbym o konkretnych gości żeby nie wymyślali jak mechanicy którzy wymieniali mi silnik

Sam niestety nie mam garażu także nawet nie mam gdzie pogrzebać

ps. VagCom daje tylko błąd adaptacji przepustnicy której nie da sięnormalnie zaadoptować przez program

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wesołych Świąt i samego dobrego koledzy.

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wesołych świąt Panowie.

Opublikowano

Najlepszego !!!!!!!!! :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, czy nadal organizujecie jakieś spoty w Ostrowcu ? :)

Pozdro

Opublikowano

Panowie, czy nadal organizujecie jakieś spoty w Ostrowcu ? :)

Pozdro

Moze zrobimy jakigos swietokrzyskiego zlota? Widze ze w kazdym miescie sa ze 2 osoby chetne wiec moznaby cos pomyslec..

Opublikowano

Panowie, czy nadal organizujecie jakieś spoty w Ostrowcu ? :)

Pozdro

Hej ,ani nam się zebrać bo ekipa się rozjechała i teraz ciężko zgrać się wszystkim ale trzeba się w końcu zmobilizować i jakiegoś wiosennego spota zrobić :D

Opublikowano
  • Autor

:)

Opublikowano

to może dziś pod wieczór jak procenty świąteczne ulecą ?

Opublikowano

W kielcach w sobote cos kombinujemy jak cos ktos to kaman

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.