Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na SPOTY OSTROWIECKIE

Każdy poniedziałek godzina 19:00

Miejsce to parking Da grasso ul Wardyśkiego 3

http://images50.fotosik.pl/206/ba9c18c89c9060e8med.jpg

 
http://s2.postimage.org/ktsnx55w/496.png
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no juz 3 tydzien i narazie 3 sztuki oby tak dalej :)

Opublikowano
  • Autor

rośniemy w siłę w zaskakującym tępie :polew: :polew: :polew:

3 klubowiczy 2auta plus wierne quattro :rolleyes: i mamy vaga w Ostro :naughty:

Opublikowano

Narazie jest nas tylu ale myśle że z czasem to sie zmieni :> Nie wszyscy wiedzą o istnieniu tej stronki i stąd na spocie taka frekwencja. Sami wiecie ile jeździ A4 z numerem rej. TOS i nie sądze aby niektórzy z nich nie znaleźli chwili by wymienić poglądy z innymi sympatykami czterech kółeczek

Opublikowano
  • Autor

i zbiera się ekipka :) :)

Opublikowano

tak tak, powoli, malymi kroczkami... :)

Opublikowano

tylko bez zbytniego entuzjazmu bo zapeszycie :) :)

Opublikowano
  • Autor

Krawcu dobrze że ostatnio mi napisałeś-skleroza nie choroba :polew: :polew:

Opublikowano

z czasem wejdzie w krew i bedziesz intuicyjnie zajezdzał na parking za meblowy :)

Opublikowano
  • Autor

jak bęzie więcej ludzi lekkie spóżnienie nie będzie takie widoczne :gwizdanie:

ta miejscówka dobra ale ale chyba na kilka aut to trzeba będzie inne miejsce wybrać ale to bedziemy się póżniej martwić

Opublikowano

Witam wszystkich :naughty:

Rozumiem że jutro mamy spocik? Planuje się pojawić :wink4:

W końcu Ostrowiecka ekipa musi rosnąć w siłe :tongue4:

Opublikowano
Witam wszystkich

Rozumiem że jutro mamy spocik? Planuje się pojawić

W końcu Ostrowiecka ekipa musi rosnąć w siłe

no zapraszamy :)

Krawcu dobrze że ostatnio mi napisałeś-skleroza nie choroba

Marcin tylko przypominam ze to juz jutro zebys znowu nie zapomniał :)

Opublikowano
  • Autor

ustawiłem przypomnienie w telefonie :decayed: :decayed:

Marcin tylko przypominam ze to juz jutro zebys znowu nie zapomniał :)

Opublikowano

No jest ok:-)

dawaj zdjęcia Marcinie

Opublikowano

Dokładnie.... czekamy na zdjęcia :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy jest coraz lepiej jest :good::good: :good:

jazda próbna była-udany spocik moim zdaniem

Panowie zdjęcia będą jutro-niech napięcie rośnie.

za tydzień miejmy nadzieję że bedzie nas jeszcze więcej :cool1:

ps. mało brakowało i wstpilibyśmy do Clubu tesco :polew: :polew:

Michał aleś wczoraj tego malucha łykał na Ułżeckiej

Opublikowano

Marcin - dziekuje za zaproszenie i przepraszm ale nie mogłam sie zjawić na spocie.

Postaram sie za tydzień podjechać i moze zabiore jeszcze jednego A4 maniaka.

Opublikowano
  • Autor

nic się nie dzieje-jeszcze będzie dużo okazji :tongue4:

Marcin - dziekuje za zaproszenie i przepraszm ale nie mogłam sie zjawić na spocie.

Postaram sie za tydzień podjechać i moze zabiore jeszcze jednego A4 maniaka.

Opublikowano
Postaram sie za tydzień podjechać i moze zabiore jeszcze jednego A4 maniaka.

no tylko teraz to juz nowe miejsce by sie przydało ustalic bo nijak sie tam nie pomiescimy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.