Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Wam sie podoba ta stylizacja?


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladnijcie i napiszcie co jest ok a co nie... :mrgreen: mi tam sie to autko podoba tylko troszke z tlumikami przesadzil (znajomy)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c24060e1d2e33b0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/630089065ccd3a0c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne ale te tłumiki to kaszana i te lampy lexus mi sie nie podobają , ale to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby to byla ta slawna A4 z lambo doors pokazywana w Paryzu? tlumiki i fele podobne (nawiasem mowiac, fele troche nie pasuja do charakteru auta).

tak ona byla na targach w Paryzu :mrgreen: drzwi lambo felgi 20cali da vinci a tylne lampy to diody :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on go kupil od kolesia z Głogowa ktory zrobil to autko :smile: a ten ktory go kupil jest z Lubina czyli z mojego miasta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, nie przypuszczalem, ze uda mu sie to sprzedac. chociaz, patrzac z drugiej strony to zrobione jest calkiem fajnie i chyba warte tych pieniedzy. Szewczenko7 - wiesz moz za ile poszla? sorry za wscibskosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no autko jest przefajne , widzialem je osobiscie :mrgreen: Wlasnie ciekawe jaka cena ? I trzeba bylo podac adres www, tam sa lepsze fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie to autko podoba tylko troszke z tlumikami przesadzil (znajomy)

No pewnie ze kozak, jeszcze drzwi do gory przed biedronka :mrgreen: Piszesz ze to znajomy to zapraszamy zapraszamy na forum go ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze drzwi do gory przed biedronka

albo przed lider price'm

Nie no autko fajne jest, ale raczej nie do jazdy na codzien, bardziej jako drugie, dla pokazu, na zloty itp :twisted:

Tu jest stronka : http://www.audiamazingcar.prv.pl/

Opony ma przekozackie : i oczywiście felgi chromowane "Pasha D`Vinci" ze spinerami " Spintek Turbine" i oponami w rozmiarze 225/35/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żółte ładniejsze moim zdaniem

Mi sie bardziej podoba granatowe, ale i tak za taka kase to bym wolal B6 albo A6 jakas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koles wzial to audi do jazdy na codzien to chyba go poje... :) To auto tylko na niedziele albo zloty/wystawy. Przeciez z tymi dodatkami to ledwo co jeździ. Środek - wogóle nie praktyczny. Wygląda jak choinka, w sam raz pod dyskotekę na wsi :) Za tą kasę kupiłbym 1.8T i zrobił 300KM + zawias i ładne fele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto tylko na niedziele albo zloty/wystawy

No dlugo na takich kolach nie pojezdzi :razz: Wogole, kupujac takie auto, juz stracil kupe kasy, bo za tyle go nie sprzeda, nie trafi sie nastepny taki ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...