Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AvF] Wymiana turbiny a spalanie


marek311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Auto Audi A4 Avant 2004 r 130 KM.TDI Jak pisałem przy powitaniu, mam jak na razie same problemy z autkiem. Doszło do tego że wymieniłem turbinę. No i kolejny problem. Auto w mieście (Bydgoszcz) pali mi 12l....przy delikatnej jeździe….Zauważyłem iż turbina ciągnie już od samego dołu, około 1000 obrotów. Czy to może być przyczyna tak wysokiego spalania?

Jeśli nie to co? No i najważniejsze: może ktoś poleci miejsce w Bydgoszczy gdzie mogę serwisować to autko w pobliżu Bydgoszczy? Jak na razie nie trafiłem na dobrego i doświadczonego mechanika.

POMOCY…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja ze swoim autkiem jezdze do mechanika do fordonu w bydg. Młody chłopak tzn dwóch i pracują w skodzie. Jeśli chcesz to na privie Ci wytłumacze jak do niego dojechać. Jak pierwszy raz do niego podjechałem z hałasującą turbiną to zaczął od wymiany sprzęgiełka od alternatora bo nawet nie wiedziałem ze ono tak hałasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernius,

chetnie sie do nich wybiore, jesli mozesz podaj namiary.

Jak na razie podpialem kompa i zaczal trybic, ucze sie dalszego postepowania.:):):

Wyglada na to ze cos jest nie tak: po podlaczeniu kompa chwilowe spalanie miesci sie w normie,musze zrobic Logi o tkorych pisali koledzy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle co wiem: vag com 409-1, kabel usb, ustawiony na com 1 dbiór i transmisja 1024, czas opoznienia 1, port status jest o.k. interface znaleziony a brak komunikacji ze sterownikami.

Na pewno masz dobry soft(409-1) do tego kabelka? Moze sprobuj ze starszym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...