Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z instalacją karty SD


ale_wino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z zainstalowaniem karty SD w moim Audi. Kiedy wkładam kartę (2GB Kingston SD) do obojętnie którego slotu wyskakuje napis "CORRUPTED DATA". Co zrobić, aby dane na karcie były odczytane poprawnie? Dodam, że druga, podobna karta działa poprawnie a format muzyki na obu jest identyczny czyli MP3. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z zainstalowaniem karty SD w moim Audi. Kiedy wkładam kartę (2GB Kingston SD) do obojętnie którego slotu wyskakuje napis "CORRUPTED DATA". Co zrobić, aby dane na karcie były odczytane poprawnie? Dodam, że druga, podobna karta działa poprawnie a format muzyki na obu jest identyczny czyli MP3. Proszę o pomoc.

Przeformatuj na PC, czasami pomaga. Mam nadzieje też, że nie używasz karty standardu SDHC bo takich RNS-E nie trawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem zanim zdążyłeś to podpowiedzieć i karta rzeczywiście zadziałała z tym, że... przestała działać druga właśnie przez ten sam błąd. Sformatowałem ją i tak samo nie działa. Czy może mieć na to wpływ to, że obie są tak samo nazwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam karte 8 gb sd,i nie czyta tego,jaki jest powod? jakie karty wogule czyta RSN-E 2006.

Pozdrawiam wszystkich

U mnie 4 GB nie ruszyły ale jest chyba tylko jedna firma, której karty 4GB ruszą - ktoś o tym już kiedyś mówił - chybasiemian? :mysli: Podejrzewam, że masz jakieś nowe karty i jak już wyżej jest powiedziane SDHC na bank nie ruszy. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam karte 8 gb sd,i nie czyta tego,jaki jest powod? jakie karty wogule czyta RSN-E 2006.

Pozdrawiam wszystkich

U mnie 4 GB nie ruszyły ale jest chyba tylko jedna firma, której karty 4GB ruszą - ktoś o tym już kiedyś mówił - chybasiemian? :mysli: Podejrzewam, że masz jakieś nowe karty i jak już wyżej jest powiedziane SDHC na bank nie ruszy. :cool1:

Transcend :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transcend :wink4:

No właśnie. Teraz mi się przypomniało jak ykk podpowiedział. :naughty: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak kiedyś gimnastykowałem z kartą sandiska, też wyświetlało że dane uszkodzone.

Okazało się że wystarczy jeden plik uszkodzony. W moim przypadku to było jedno zdjęcie uszkodzone podczas szybkiego wyciągania karty z kompa podczas przeglądania zdjęć.

RNS-E nie mogąc odczytać tego pliku podczas skanowania karty staje na nim i wyświetla ten komunikat "dane uszkodzone".

Po usunięciu tego pliku wszystko ruszyło i przeczytał kartę umożliwiając dostęp do plików muzycznych.

Swoją drogą szkoda że nie można robić jakiejś edycji karty z poziomu RNS-E np usuwać pliki czy katalogi, nie wspominając o kopiowaniu z karty na kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...