Skocz do zawartości
IGNOROWANY

doczepiany aluminiowy hak do avanta


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

z zakupinym autem dostalem rowniez ten hak , nigdy go nie uzywalem ale chyba bede musial, czy ktos go uzywal i moze powiedziec czy jest dobry , czy mozna spokojnie podpiac przyczepke i sie nic nie urwie , czy macie jakies z tym doswiadczenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam! Bardzo łatwy,szybki i solidny sposób montażu! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji czy wie ktos moze jaka max przyczepke mozna ciagnac na zwylke prwo jazdy kat B ??? bo zamierzam troche gratow z anglii przyciagnac i musze tu jakas kupic!! i nie wiem do zcego moze sei policja doczepic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kategorię B możesz ciągac przyczepkę tzw. lekką tzn do 950 kg :a4fan:

Jak zdawałem w lipcu rok temu, to już sie pozmieniało syćko..

Instruktor mi mówił, że zespół pojazdów czyli autko+przyczepka z ładunkiem mogą mieć razem 3,5tony. Warunek jest taki, że przyczepka nie może ważyć więcej niż samochód, czyli aby max wykorzystać prawko, musisz mieć samochód co wazy w papierach 1750kg, wtedy zapinasz załadowana przyczepke o podobnej masie i smigasz :P

Z ciekawostek, to jak ojciec remontował dom, z Krakowa do Bochni na przyczepce która w papierach ma wbite 450kg ladowności tkaiej homemade ojca, wieźliśmy 1600kg! płytek ceramicznych, a moc do tego zestawu sponsorował Polonez Caro 1.6 PAŁER! :P

Nie powiem, bo ciekawie z tym jechać było, miałem tylko na osiedlu przestawić zespół, a o mało sie nie przejechałem na tym, ze taki zespół przy seryjnych hamulcach poldka trudno sie zatrzymuje..

[ Dodano: 05-05-2007, 23:46 ]

http://www.motofakty.pl/artykul/kategoria_b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...