Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak to jak byłem w Tunezji wypożyczyłem Clio 1.4 na arabskich tablicach arabian drift . Lecieliśmy po autostradzie to na każdy fotoradar uśmiech no i te redukcje na 4 przy 180 a dziuryyy... i tu najlepsze kraj wyglądający jak po wojnie a drogi lepsze niż u nas..

Kolega za duzo filmow sie naogladal Clio 1.4 smiga 180 :polew: i jescze redukcja na 4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jaki cel bym miał w tym żeby pisać farmazony na forum? :mysli: Pozwole sobie wytłumaczyć Ci i postarać Cię przekonać że jednak to prawda.

Te redukcje na 4 to ostre katowanie już ostro zakatowanego samochodu.( tam wszysce jeżdzą jak poje...ni a za jazde pod wpływem płacisz 50 din = 100zł ~podobno żeby nie było że znowu filmy oglądam) A jak mówisz że ściemniam że Clio 1.4 16v poszło 180km/h to masz pierwszy lepszy link z youtube który to potwierdzi :

http://www.youtube.com/watch?v=4YHBhYA2igU

Do tego wszystkiego powiem Ci jeszcze że w Tunezji Clio to tak naprawde Thalia tylko że u nich jest to Clio Sedan i na domiar wszystkiego lecieliśmy wtedy w 4 osoby i może dlatego nie poszedł tak jak na filmiku.

Na drugi raz nie oceniaj ludzi po jednej wypowiedzi bo nie każdy buja się czymś czego nie robił lub czego nie ma.

A jak już tyle na temat tego Clio to masz niedowiarku nawet zdjęcia:

Pozdrawiam :hi:

P.S: Zaraz zrobi nam się Forum Miłośników Tunezji :naughty:

91972718.th.jpg

31980544.th.jpg

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:48_________________________________________________

MLODYY Po tym filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=PvOkEZnjhvI&feature=related

W sumie rozumiem Twoją reakcje, też bym się zdenerwował jakby Clio 1.4 latało szybciej niż moje Audi :polew:

Szczerze współczuje.. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...