Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1

Wihajster

i wez tu nie pal faj.własną pięścią można się zabić.Iakiego burakowa dawno nie widziałem.De luxe wypita i trza iść spać... :hi:

rozwalać nowe stadiony

...a ekipy ,do tego celu mamy jedne z lepszych w Europie... :gwizdanie: :wink4:

tylko czy z tego sie cieszyć :mysli:

Nie awansują do MS, kurator do PZPN i rozpierd..ić tą całą zbieraninę. Może porządek będzie wtedy przynajmniej na "własnym podwórku"

:hi: Właśnie wróciłem do domu po tym meczu. :naughty::tongue4: Przynajmniej zimna wódzia była przed stadionem... :kox:

I stracilem stówke bo postawilem w STSie, tak zeby sie lepiej ogladalo z kumplami przy wódeczce, heh

to optymistycznie postawiłeś :tongue4:

Ja się tym razem powstrzymałem i dobrze bo miałem postawić coś do przodu... :naughty:

Przynajmniej reprezentacja ma ułożony plan na okoliczność gry w jakimkolwiek turnieju (MŚ czy ME):

1. mecz otwarcia

2. mecz o wszystko

3. mecz o honor

i do domu... przynajmniej w przypadku ME2012 nie będą mieli daleko :gwizdanie:

To mają opanowane :naughty:

Mi również się wydaje ze te eliminacje już są zakończone(patrz pkt 3. gra o honor). Czyli mamy spokój z pilka nozna (eliminacjami) przez 3 lata. Pozostaja turnieje towarzyskie :hi:

nie wiem czy nawet to :no:

starałem sie byc optymistą, ale Polska reprezentacja, a raczej zawodnicy w niej grajacy odstaja cała epoke od innych reprezentacji... baza szkoleniowa od kitu jest u nas, i po co to zgrupowanie bylo jak i tak efektow zadnych :wallbash:

ja sobie daje spokoj i nie wierze w cuda jesli chodzi o Reprezentacje Polski... kibicuje jedynie paru drużynom klubowym w których zawodnicy mają ducha walki i chca przede wszystkim grać o cos i cos zdobyc, a nie tylko $ :no:

Trochę szkoda, ale jest jeszcze niewielka szansa.

Jak nie awansują, to trochę nudno, bo przez prawie 3 lata nie będą grać meczu o stawkę. Jedynie sparingi i turnieje towarzyskie (jak ten ostatni na Ukrainie im. Łobanowskiego czy jakoś tak).