Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Spadek doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz laduje mi do 1,3 bara :shocked:....

to jest chwilowe doładowanie ? jakie doładowanie utrzymuje potem ?

Opublikowano
  • Autor

teraz laduje mi do 1,3 bara :shocked:....

to jest chwilowe doładowanie ? jakie doładowanie utrzymuje potem ?

no te 1,3 to max i to tylko podczas przyspieszania a utrzymuje sie okolo 1 bara....

a co do sztani to sprawdzalem pompka i widac jak sie porusza to ciegno wiec chyba sie nie zablokowalo :mysli:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:45_________________________________________________acha a N75 odlacze to jakby turbo nie bylo wiec tez chyba ok.....

a co to jest ta GRUSZKA??

gdzie ona sie znajduje??

Opublikowano

a co do sztani to sprawdzalem pompka i widac jak sie porusza to ciegno wiec chyba sie nie zablokowalo :mysli:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:45_________________________________________________acha a N75 odlacze to jakby turbo nie bylo wiec tez chyba ok.....

a co to jest ta GRUSZKA??

gdzie ona sie znajduje

gruszka-to jest aktuator potocznie-jest tam,gdzie wychodzi wezyk od N75 i laczy sie ze sztanga,a ruszac sie moze-tylko czy na gwincie nie przesunelo sie w jakis sposob-sprawdzisz rozkrecajac to... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

aha wiec chodzi o te metalowa puszke .....

kurcze wiec bez rozebrania wszystkiego nic nie zrobie :disgust:

tak wiec problem prawdopodobnie lezy w ustawieniu sztangi :confused4:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 20:08_________________________________________________A POWIEDZCIE MI CZY DO WYJECIA TURBO POTRZEBNY JEST KANAL??

Opublikowano

nie,nie jest potrzebny-tyle,ze w kanale jest wygodniej :wink4: a jeszcze lepiej na podnosniku

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno spostrzezenie ,,,,,

myslalem ze to kat sie rozsypal bo gdy jadac puszcze gaz to dosyc glosno brzeczy jakby wewnatrz byla luzna jakas blacha....

jednak wczytalem sie w jakis temat i to brzeczenie moze byc tez klapka wlasnie od sztangi....

tylko nie wiem czy to by tak glosno brzeczalo no i czy by to powodowalo przeladowywanie ???

Opublikowano

jeszcze jedno spostrzezenie ,,,,,

myslalem ze to kat sie rozsypal bo gdy jadac puszcze gaz to dosyc glosno brzeczy jakby wewnatrz byla luzna jakas blacha....

jednak wczytalem sie w jakis temat i to brzeczenie moze byc tez klapka wlasnie od sztangi....

tylko nie wiem czy to by tak glosno brzeczalo no i czy by to powodowalo przeladowywanie ???

Jakby to klapka brzęczała to było by za mało doładowania bo by była luźna :wink4: Raczej ci się kat rozpadł.

Opublikowano

...no to masz problem z katem z glowy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale i tak musze go zastapic rureczka bo te brzeczenie mnie starsznie wnerwia ....

a orietujesz sie Domjenick czy na MOT przejdzie bez kata??

bo w PL to pewnie bez problemu ale UK to nie wiem :kwasny:

Opublikowano

raczej nie bardzo ...

Opublikowano

na sto procent nie-pierwsze, co robia -sonda w wydech-bez kata,to bedzie wynik jak w maluchu z lat 80 :wink4:

albo szukaj nowego kata,albo kogos znajomego z wlasnym warsztatem :gwizdanie:

Opublikowano

nie rozumiem

jak z odpiętym n75 może ładować 1.0 bara ?? :blink:

Opublikowano

nie rozumiem

jak z odpiętym n75 może ładować 1.0 bara ?? :blink:

Pewnie chciał napisać, z odpiętym WG...

Opublikowano

no właśnie co on odpiął ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm.... no to nieciekawie :shocked:

w moich stronach to mechanicy znaja sie jedynie na przeganianiu owiec z pastwiska na pastwisko :wallbash:

bo myslalem zeby wybebeszyc kata i wstawic w srodek rure ale to tez nie przejdzie....

poczekam do marca przejde MOT i dopiero wstawie rure hehe.... rok pojezdze i dopiero bede sie martwil( pewnie pogonie fure do tego czasu)

Opublikowano

hmmmm.... no to nieciekawie :shocked:

w moich stronach to mechanicy znaja sie jedynie na przeganianiu owiec z pastwiska na pastwisko :wallbash:

bo myslalem zeby wybebeszyc kata i wstawic w srodek rure ale to tez nie przejdzie....

poczekam do marca przejde MOT i dopiero wstawie rure hehe.... rok pojezdze i dopiero bede sie martwil( pewnie pogonie fure do tego czasu)

To skąd oni wiedzą jak wsadzać sondę w rure?? :decayed:

Daj mu Test Pipe, a na MOT daj mu z powrotem kata i znów z powrotem Test Pipe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie rozumiem

jak z odpiętym n75 może ładować 1.0 bara ?? :blink:

a kto napisal ze laduje 1 bar????????????

chcac sprawdzic N75 odpialem wtyczke i wtedy auto chodzilo jakby bez turbiny ... wogole nie pompowalo !!

i dlatego wiem ze N 75 jest ok[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:32_________________________________________________no tak gregory ale bez kanalu to ja moge jedynie popatrzec na kata :disgust:

Opublikowano

Daj mu Test Pipe

tez o tym myslalem,zeby tak zrobic-na MOT wkrecac KATa ,a normalnie z rurka jezdzic,tylko w moim przypadku ten pomysl utknal gdzies na poziomie rozmyslan o tym, a chronicznym braku czasu,zeby sie powaznie za to zabrac... :confused4:
Opublikowano

nie rozumiem

jak z odpiętym n75 może ładować 1.0 bara ?? :blink:

a kto napisal ze laduje 1 bar????????????

chcac sprawdzic N75 odpialem wtyczke i wtedy auto chodzilo jakby bez turbiny ... wogole nie pompowalo !!

i dlatego wiem ze N 75 jest ok[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:32_________________________________________________no tak gregory ale bez kanalu to ja moge jedynie popatrzec na kata :disgust:

ja tez nic nie rozumiem... jak sprawdzic?? mieszasz cos pojecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.