Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Spadek doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kupilem od niego i jutro odsylam bo nie trzyma doladowania. DV i N75 TYLKO ASO

koszt jakies 450zl ale pewne ze dziala

Opublikowano

a ile kosztuje sama dv-ka a ile n75?

Opublikowano

N75 kupilem za 291 a DV za 120 chyba

Opublikowano

a ciezko wymienic ta dvke i n75

Opublikowano

poczytaj gdzie sie znajduja, jak sie wymienia i jakies 30 min jak ogarniesz temat :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja dv-ke kupilem na e-bayu ( oryginalna)

dalem za nia 15 funtow ....[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:19_________________________________________________aha...

w zwiazku iz prawdopodobnie skonczyl mi sie katalizator kupilem dzis de-cata , THS.....

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250508820413&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

mam nadzieje ze bedzie pasowal heheh...

czekam teraz na dostawe:)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:46_________________________________________________witam De-Cat doszedl w poniedzialek a dzis mechanik mi zalozyl go......

twierdzil ze godzinka i po sprawie :gwizdanie:

heheh 3 godziny sie pocil :naughty:

ale dal rade ogolnie bez zmian jedynie czuc delikatnie jakby autko szybciej reagowalo na gaz no i slychac turbawke jak gwizdze delikatnie

no i patrzac na kata to wewnatrz wyglada jak nowka tak wiec pewnei byl ok....ale nie zaluje ze go wywalilem...

jednak wciaz mi cos tam brzeczy :wallbash:

nie wiem gdzie teraz tego szukac....

Opublikowano

czy ktos moze mi podac numer czesci dv.... do mojej b5, gdzie mozna go dostac dzownilem do seriwsu audi i kosztuje 250zl to mozliwe?

PILNE

Opublikowano

Stary temat walkowany juz w kilkanascie razy. troszke inwencji wlasnej :thumbdown:

Opublikowano

ale tego walsnie bylo tyle ze sie dokopoac nie mozna... nie latwiej powiedziec...

Opublikowano

0280142114 . Oryginał w Bosch-u ( np. w Warszawie inter cars, chiniewicz, mabi ) w detalu 95,00 zł. brutto. Oryginalnie wchodził min. do silników TT BAM 225 Hp

Nie wiem tylko czy na 100% do twojego silnika podejdzie. Do mojego BFB pasuje.

Opublikowano

jesli od tt to pewnie poejdzie dzieki...

Opublikowano

w sprawię dv radzę udać się do aso skody i kupić 100% taniej tą samą dv-ke (710N)

Opublikowano

710N to numer czesci?

Opublikowano

06A 145 710 N :wink4:

Opublikowano

i to bedzie pasowalo do mojego 1.8t?, w skodzie maja 126zl.

Opublikowano

i to bedzie pasowalo do mojego 1.8t?, w skodzie maja 126zl.

Yes. Bierz ze Skody :good:

Opublikowano

06A 145 710 N= 0280142114 . To jest to samo . a w Bosch-u taniej. W detalu 95,00 zł.. Jak masz kogoś kto ma zniżki to wtedy rabat do 40%.

Ja osobiście mam 36% od tej ceny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.