Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie tapicerki skórzanej


damos

Rekomendowane odpowiedzi

Vitam !

W moim aucie jest jasna, skórzana tapicerka - niestety dość mocno zabrudzona. Właśnie jestem po pierwszym starciu z czyszczeniem jej :) Nistetety - 1:0 dla skóry. Kupiłem śroek do czyszczenia skór licowych i jakoś ręka mi odpada a newet jeden fotel nie wygląda "akceptowalnie". Macie jeskieś sposoby na skórzaną tapicerkę ? Różne pianki z hipermarketów to już kompletna pomyłka. Może jakieś markowe specyfiki ?

A później coś do "zmiękczenia skóry... W zakupionym komplecie był taki środek, ale również mnie rozczarował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem lekko zabrudzoną skóre fotela kierowcy, pomogła woda z mydłem i miekka szczoteczka do czyszczenia.Działałem na małych powierzchniach jak zabrudzenie puszczało szybko wycierałem do sucha i nanosiłem preparat do konserwacji skóry .Skutków ubocznych nie widać a fotel wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moją myjnie w polkowicach najpierw ladnie umyjenmy skórke potem ja wypolerujemy pszczelim woskiem z preparatem do konserwacji skórrzanych foteli

Polkowice Dąbrowskiego 1

Od Pon Do Pt od 9-18

ZAPRASZAM :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda o skórze jest taka, że jak ktoś przez lata użytkowania systematycznie jej nie czyścił i nawilżał, to teraz wiele się nie zdziała :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, I tu masz racje.. Skóra naprawde jest bardzo Delikatna... A ze juz mam 4 lata tą myjke to wiem co sie dzieje jak sie nie dba... Goscie Przyjezdzaja z tak opszarpanymi skórkami ze az mi sie niechce ludzi wysylac do robienia tego bo to nic nie daje.. Ale jak klijent placi to cóz.. Tylko ze później ma pretensje ze nie widzi różnicy... Jak od nowosci nie byla ani razu czyszczona to nei bedzie juz nigdy widzial chyba ze se nową sprawi :exclaim: .. POZDRAWIAM :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od nowosci nie byla ani razu czyszczona to nei bedzie juz nigdy widzial chyba ze se nową sprawi
Sorry - kupiłem używane auto z mocno "zapuszczoną" skórą - więc mogę jedynie starac się poprawić sytuację na tyle, na ile się da :(

staniek - dzięki za linka !!

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damos, Tak zalezy tez jak mocno jest zapuszczona.. Do mnie na myjke ludzie przyjezdzaja z naprawde uje****nymi skórkami a tez z porwanymi powycieranymi itp... Jezeli twoja skóra posiada zwykle zabrudzenia np.. Wylana kawa czy jakies plamki to da sie jeszcze wyczyscic specjalnym preparatem... Ale jak np twoja skóra juz jest w jakis miejscach powycierana to raczje nic nie zrobisz... Przychodzili klijenci i sie pytali czy w tych miejscach gdzie sie skóra wytarla i widac material czy mozna to wyprac bo sie tam pobrudzilo.. Odrazu mówimy nie.. bo zapierajac takie gówienko skóra jeszcze bardziej sie sciera. Mojemu wujkowi od takiego zapierania odpadl taki dosc duzy płat skóry i od tamtej pory tylko czyscimy skóry które sa zabrudzone.... Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na co dzień zajmuję się renowacją tapicerek skórzanych w samochodach. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy, chętnie pomogę, doradzę, mam też profesjonalne środki do pielęgnacji skór oraz samodzielnej renowacji. Nie stosujcie tylko szarego mydła, ludwika, płynu do szyb czy oliwki itp. bo zniszczycie skórę.

Zainteresowanych zapraszam na stronkę www.kkt-skory.pl

pozdrawiam Trybix

proszę zawitać do działu Newbie

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj adamus,

Twoja propozycja nie jest najlepsza i szczerze odradzam. Po takich wynalazkach jak ludwik czy szare mydło usuwa się impregnat z farby, później wyciera się farba i pęka skóra.

Zdjęcie pokazuje podłokietnik, który do połowy został wyczyszczony środkiem do czyszczenia skór KKT.

proszę zawitać do działu Newbie

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie pokazuje podłokietnik, który do połowy został wyczyszczony środkiem do czyszczenia skór KKT.

Masz może jakąś promocję dla klubowiczów na komplecik KKT do renowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam w/w środki do czyszczenia skóraczy,

sam również czyściłem/naprawiałem swoją korzystając właśnie z produktów KKT

i moim zdaniem są rewelacyjne.

4548b6972563dfa1m.jpg6120c6e25d8dfebdm.jpg12020d4d5ad1d187m.jpg

adcdccf5485cb91am.jpgda746e3f88b87bb1m.jpgdb8e56dcb9d6bc54m.jpg

540f96d4dbc5aeefm.jpg318922bb7e019946m.jpgfd9b34a37ae55f01m.jpg

Moją tapicerkę miałem tak zajechaną ze szkoda gadać

a teraz mucha nie siada.. a prawie rok już tak śmigam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cieszę się, że jesteś zadowolony z działania środków. Przygotowujemy nowe środki do czyszczenia skór samochodowych. Płyny już są butelki (ze specjalnym aplikatorem) też teraz czekamy tylko na kartoniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem okazje czyścić juz tapicerke w dwóch moich autkach.

Do czyszczenia użyłem ściereczek dla niemowlat, są nasączone jakims preparatem i mieciutki i dośc dobrze usuwa zaniczyszczenie.

Pożniej do konserwacji używałem preparatu Audi (500 ml) który zakupiłem w ASO za 33 zł.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na co dzień zajmuję się renowacją tapicerek skórzanych w samochodach. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy, chętnie pomogę, doradzę, mam też profesjonalne środki do pielęgnacji skór oraz samodzielnej renowacji. Nie stosujcie tylko szarego mydła, ludwika, płynu do szyb czy oliwki itp. bo zniszczycie skórę.

Zainteresowanych zapraszam na stronkę www.kkt-skory.pl

pozdrawiam Trybix

Trybix - ile kasujecie za renowację porządnie zajechanej skóry (fotel kierowcy ma rozdarcie i pęknięcia, fotel pasażera i tylnia kanapa mają tylko pęknięcia, kierownica do pomalowania) i ile czasu potrzebujesz na taki zabieg???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...