Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Irytująca kontrolka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Mam taki mały (wydaje mi się) problem z kontrolką tą od hamulca ręcznego (wykrzyknik) :wallbash:

Czym może być spowodowane potrójne "piiiiikanie" i świecenie po czym gaśnięcie kontrolki? :cool1:

Wydaje mi się że problem leży w płynie do chłodnicy :mysli: sytuacja występuje z reguły tylko na ostrych zakrętach i garbach, dziurawych drogach gdy mam wspomnianego płynu za dużo lub za mało minimalnie (2-4cm)

Czym mogło by to w takim wypadku być spowodowane? Czujnik ześwirował? :blink:

Jeżeli macie inne propozycje gdzie tego szukać to z góry dziękuję :notworthy:

Opublikowano

Płyn hamulcowy zobacz

Opublikowano

To kolego plyn Hamulcowy, czujnik nie ześwirował tylko masz małą ilość, i gdy pływak na dziurze zmieni gwałtownie swoją pozycje to komputer zwyczajnie to pokazuje, dolej plynu Hamulcowego i będzie raczej git

Opublikowano
  • Autor

w sumie coś tym może być bo dzieje się tak odkąd wsadziłem nowe tarcze i klocki :mysli:

Opublikowano

w sumie coś tym może być bo dzieje się tak odkąd wsadziłem nowe tarcze i klocki :mysli:

sprawdz koniecznie ten plyn zeby Ci kiedys hamulcow nie zabraklo :good::no: przy wymianie tarcz i klocokow skontrolowales stan przewodow hamulcowych ?

Opublikowano

Też po czyszczeniu zacisków miałem podobny problem. Wydawało się że płynu jest ok lecz co jakiś czas piszczało dolałem do MAX i problem z głowy :good:

Opublikowano
  • Autor

myślałem też że może ABSy coś :mysli:

jaki ten płyn musiałbym kupić w takim razie? :cool1:

Opublikowano

myślałem też że może ABSy coś :mysli:

jaki ten płyn musiałbym kupić w takim razie? :cool1:

DOT 4 :wink4:

Opublikowano

Ja miałem taki sam problem.U mnie przyczyną było prawie nie widoczne pęknięcie zbiorniczka wyrównawczego płynu hamulcowego.Płyn się delikatnie sączył,a po jakimś czasie zaświecała się kontrolka układu hamulcowego(ta z wykrzyknikiem).Zbiorniczek zakleiłem i jest :good:

U mnie kontrolka też migała na zakrętach lub wybojach.

Opublikowano
  • Autor

płynu mam 1cm +/- za dużo aż w zbiorniczku (jeżeli to ten z żółtą nakrętką przy pompie wspomagania :cool1:) w takim razie skończyły mi się pomysły a kontrolka włącza się już prawie cały czas :mysli:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 19:50_________________________________________________odpiąłem dla sprawdzenia wtyczkę od zbiorniczka płynu hamulcowego i odbyłem jazdę próbną...

nie zdziwiła mnie ona i tak jak przypuszczałem problem zniknął :mysli:

gdzie może leżeć w takim razie przyczyna? :cool1:

Opublikowano

czujnik szwankuje :cool1:

Opublikowano

dolej płynu do maxa, ile wejdzie jesli nie pomoże to poprostu czujnik... innej opcji nie widze....

Opublikowano
  • Autor

możliwe że czujnik się dławi :mysli:

jak znajdę chwilę to spróbuję go wyciągnąć i przeczyścić ładnie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

może być jeszcze płyn wspomagania- to ta sama kontrolka.

Opublikowano
  • Autor

problem rozwiązany strzelił czujnik przy zbiorniczku od płynu hamulcowego :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie ten sam problem sie pojawił i tez na 100% to wina czujnika. Mozesz podpowiedziec jak go wymontowac? Trzeba wyciagac cały zbiorniczek czy da sie to jakos rozebrac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.