Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czarny osiołek :)


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam swoje Audi A4 1Z . Jest to moje w sumie juz 6 Audi - a drugie A4 . Wcześniej miałem z silniczkiem 1,6 benzyna . Auto posiadam tygodnie . Przywiezione zostało z Francji - malowałem w nim zderzaki przód i tył bo standardowo były poobcierane . Naprawiałem w nim boczki - zmiana na skórę , naprawiałem radio Chorus - słynny procesor , założony Pan Kierownik od eSki , no i lampy przód po lifcie . Oczywiście płyny też zostaly zmienione wraz z rozrządem . No i zamontowałem mój skromny zestawik audio :)

86291392.th.jpg

27199326.th.jpg

93324655.th.jpg

34539905.th.jpg

62896457.th.jpg

31048605.th.jpg

Pqci0ei.jpg

78810034.th.jpg

57621871.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta skora jakas :confused4:

ale kierownica :kox:

to chyba z kurtki jakiejs typu "papa" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera jak u mnie :D ale te boczki to jakoś mi się nie widzą :blink: nie można było gładkim kawałkiem zamiast z tym szwem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He.

Lepiej wyglada niz orginał a wszyscy mowia ze kiepsko - moze tak to wyglada na zdjeciach.

Moze wogóle lepiej byloby gdybym jezdzil z podartymi boczkami - ale nikt nie niszczy co nie robi nic.Polakom najlepiej wychodzi narzekanie - nasza narodowa cecha.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się boczki nie podobają,ale lepsze takie niż podarte :cool1:

Co planujesz w przyszłości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę intensywnie wsadzeniem licznika z fisem , który leży u mnie w warsztacie na półce . Jest co prawda z A6 ale to nie przeszkadza . Halogeny mnie intrygują oraz xenon 6000K który też czeka na wolną chwilkę . I szukam skórzanych foteli , najlepiej czarnych , w dobrej cenie . A tak naprawdę to kąbinuję co by zrobić żeby dobrze wyciszyć autko bo w tej dziedzinie jest 100 lat za audikiem 80 . Jeśli mi to nie wyjdzie będę szukał A6 :decayed: lub starej A8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...