Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymyśliłem dowcip o godzicu :)

co robi godzic w kominku?

- a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia

słabe prawie tak samo jak ty :sick3:

najlepsze,że myślał nad tym cały tydzień :polew:
  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymyśliłem dowcip o godzicu :)

co robi godzic w kominku?

- a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia

słabe prawie tak samo jak ty :sick3:

słaby to Ty jesteś grubasie :naughty: :naughty:

Wymyśliłem dowcip o godzicu :)

co robi godzic w kominku?

- a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia

słabe prawie tak samo jak ty :sick3:

najlepsze,że myślał nad tym cały tydzień :polew:

jak cały tydzień?? Potrek przeceniasz mnie...

Ja od urodzenia to wymyślałem tylko czekałem aż pojawi się odpowiednia osoba :decayed:

Opublikowano

Godzic nie żebym był złośliwy ale zobacz jaką Ci promocje wychaczyłem :naughty: :naughty: :naughty:

p1812091530.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wymyśliłem dowcip o godzicu :)

co robi godzic w kominku?

- a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia

siemian biedactwo ty anorektyku biedny zbieramy klubie na paczke ktora dostaniesz na swieta zebys troszke przytył bo tracisz sie w oczach ostatnio widziano cie jak przeganiales kaczki z pod mostu i wyjadales ten chleb co ludzie zucali

!! koledzy prosba zbieramy na siemiana na paczke na swieta liczy sie kazdy grosz konto posle w emailu !!

słabe prawie tak samo jak ty :sick3:

słaby to Ty jesteś grubasie :naughty: :naughty:

Wymyśliłem dowcip o godzicu :)

co robi godzic w kominku?

- a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia

słabe prawie tak samo jak ty :sick3:

najlepsze,że myślał nad tym cały tydzień :polew:

jak cały tydzień?? Potrek przeceniasz mnie...

Ja od urodzenia to wymyślałem tylko czekałem aż pojawi się odpowiednia osoba :decayed:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 18:02_________________________________________________siemian anorektyku ty biedny ostatnio widziano cie jak przeganiałes kaczki pod mostem i wyjadales ten chleb co ludzie zucali

!! koledzy prosba zbieramy na paczke dla siemiana na swieta zeby biedak mial co wlozyc do garna bo traci sie w oczach wolne datki mile widziane!!

Opublikowano

Godzic nie żebym był złośliwy ale zobacz jaką Ci promocje wychaczyłem :naughty: :naughty: :naughty:

p1812091530.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre ! Bady umie jakiś porządny żart wy myśleć nie to co siemian takie byle co :)

Opublikowano

heh moje autko chyba chciało mnie dzisiaj wk***ić troszke...

Zaczęło coś strasznie świszczeć. okazało się że prawdopodobnie poluzowała się chłodnica recyrkulacji spalin i spaliny idą częsciowo bokiem (tutaj brawo dla fachowców w ASO który niecały rok temu ją wymieniali).

Ale jestem pewien że świszczenie wystąpiło tylko po to żebym tam zaglądnął i wkurwił się jeszcze bardziej zauważając że w okolicy dolotu wszystko jest zarzygane olejem... gdzieś musi go wy***rdalać...

A na dodatek żeby mnie dobić przepaliła mi się żarówka w reflektorze z przodu i nawet nie chce mi się jej wymieniać...

Opublikowano

a kto to wyczaił :P...

Opublikowano

:hi:

pobudka[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 07:47_________________________________________________siemian bo fachowcy z aso wiedzą co z ciebie za typ i dla tego ci to zrobili ale to i tak delikatnie cię potraktowali.

Ja to bym ci koła poluzował.... :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 08:03_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/2098594,11,100_tys_zl_nagrody_za_pomoc_w_odnalezieniu_tablicy_z_bramy_obozu_w_auschwitz-birkenau,item.html

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

siemian bo fachowcy z aso wiedzą co z ciebie za typ i dla tego ci to zrobili ale to i tak delikatnie cię potraktowali.

Ja to bym ci koła poluzował.... :polew:

Co u Was też taką gadke wciskacie klientom jak coś spierdolicie? :)

Opublikowano

My nie mamy takich klientów jak ty.

Takich to ze świecą szukac...pewnie ci w aso co ci robili to jak cię zobaczyli to kombinowali jak ci przewody hamulcowe poprzecinac. :tongue4:

Opublikowano

Witam Panów w ten piękny weekend ;)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no i rozje..ałem tą pumę :wallbash: a właściwie mi ją rozjebali :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Ale piździ :confused4:

no i rozje..ałem tą pumę :wallbash: a właściwie mi ją rozjebali :kwasny:

Uu co się stało ? Ślisko było ?

Opublikowano

baba na stacji benzynowej cofnęła i jeb.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.