Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty siemian co się tak spinasz? Masz ciśnienie na loda? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pier***e... Ludzie jak nie sypią to narzekacie że ślisko... jak sypią to że auta się wam od soli poniszczą... zdecydujcie się...

Polakowi ku***a nie dogodzisz... Jakby wam ekstra laska robiła loda to byście narzekali że piwa nei podaje.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pytał sie ciebie o zdanie ktoś?? :naughty:
Opublikowano

A ty siemian co się tak spinasz? Masz ciśnienie na loda? :polew: :polew: :polew:

no ba... i piwo :polew:

Opublikowano

a mnie to pier**li jak jest ... ważne ze mój Paździoch jeździ :) i nie narzeka ... :hi: :hi: wszystkim w ten piękny ciepły mało solny dzień :P

Opublikowano

:bry:

Ja nie chcę soli, wystarczy mi, że odśnieżą i to wszystko :)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

elo :hi:

zescie kur.wa nadrukowali pier**l .. . szok .. no ale zycie jak sie nudzi to sie pierdoly pisze ...

ok zwijam sie ogarnanc sprawy ... mam nadzieje ze w srode sie gdzies na chwile wyskoczy ...

Opublikowano

elo :hi:

zescie kur.wa nadrukowali pier**l .. . szok .. no ale zycie jak sie nudzi to sie pierdoly pisze ...

ok zwijam sie ogarnanc sprawy ... mam nadzieje ze w srode sie gdzies na chwile wyskoczy ...

witamy witamy jak bylo na bialym szalanstwie? btw siemian gdzie stam podawal linka do dokladek s-line za 350

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Bedzie w plusie :> Umyję Sobie autko :kox:

Opublikowano

:bry:

Ja nie chcę soli, wystarczy mi, że odśnieżą i to wszystko :)

:good:

A Ty siemian nie narzekaj :decayed:

Opublikowano
:hi: pany
Opublikowano

bez sensu że napisali w filmach amerykańskich .... bo blue box i green box wykorzystuje się praktycznie w każdym filmie i nie tylko bo w fotografii studyjnej również.... hmm najlepszym przykładem green boxa jest prognoza pogody hehe ci prezenterzy na pamięć się uczą gdzie maja pokazywać bo oni tylko widzą zielone tło :P

ciekawe :

http://www.eurorap.pl/images/stories/download/Folder_EuroRAP_drogi_krajowe.pdf[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 15:34_________________________________________________http://demotywatory.pl/627009/Nie-przechodzmy-obojetnie

Opublikowano

hehe, a Ty oczywiście musisz wszystko wiedzieć nalepiej. To że w telewizji studyjnej stosuje się blue boxa to normalka, ale w filmach (przynajmniej polskich) nie jest to częsta praktyka.

Co do prognozy pogody to też już od paru lat jest to stosowane ale coraz częsciej odchodzi się od tego rozwiązania na rzecz wyświetlaczy LCD (patrz np. TVN).

Blueboxa od niedawna stosuje TVN w programie uwaga, co oznacza że całe studio jest wirtualne.

Opublikowano

siemian .... w filmach polskich duża ilość scen jest nakręcana za pomocą blue boxa... nie mówię cały film ale duża ! to jest po prostu oszczędność w kosztach produkcji !

Opublikowano

:hi:

:quattro::kox: jedna patelnia pod Równicą mi w tym roku wyjątkowo dobrze wychodzi z górki; wieczorem znowu jadę :tongue4:

Opublikowano

:hi:

:quattro::kox: jedna patelnia pod Równicą mi w tym roku wyjątkowo dobrze wychodzi z górki; wieczorem znowu jadę :tongue4:

dobrze Ci z tym :quattro: na ośce nie ma tyle zabawy :(

Opublikowano

No nie tak dobrze, bo ja bym się dziś wpakował z podporządkowanej - przyspieszało fajnie, ale jak chciałem zahamować to był zonk :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.