Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no problemo proton ;) to gdzie dokładnie ?

Jak wyjedziesz ze skocowa tą drogą 81 na katowice, to najpierw są takie ostre zakręty i zaraz za nimi jest taka zatoka parkingowa, tam się spotkamy. 17.45 to myślę dobra pora.

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proton to 17 40 ja bede czekal przy lidlu

Opublikowano

kurde nie wiem czy chodzi o ta co myślę zatokę .... pokaz na mapie :)

Opublikowano

ja nawet nie wpisuje tego numer, ani nie dzwonie bo znowu kropka dostane.... hehe :polew:

:polew:

Opublikowano

ja nawet nie wpisuje tego numer, ani nie dzwonie bo znowu kropka dostane.... hehe :polew:

:polew: :polew: :polew: No to Ci się godzic udało...

Brawo... pierwszy raz w życiu :polew::decayed::naughty:

Opublikowano

kurde nie wiem czy chodzi o ta co myślę zatokę .... pokaz na mapie :)

W lecie sprzedają tam arbuzy i często tam gliniarze stoją :naughty:

Wylecisz ze skoczowa to będzie to pierwsza zatoka z prawej strony za którymś zakrętem w prawo, nie przegapisz bo jest dość duża.

Opublikowano

kurde nie wiem czy chodzi o ta co myślę zatokę .... pokaz na mapie :)

K L I K

Opublikowano

tak myślałem dzięki proton ;) kiedyś tam suszarką dostaliśmy :):evil: miej włączonego cb jak by co będę wołał :)

Opublikowano

Nie mam CB, zostało w domu niestety.

Opublikowano

Nie mam CB, zostało w domu niestety.

to pojedziesz pierwszy :decayed:

Opublikowano

Prawdziwi hardkorzy nie używają CB :kox:

Opublikowano

Prawdziwi hardkorzy nie używają CB :kox:

a prawo jazdy mają 3 miesiące w roku :decayed:

Opublikowano

Niom, a pozostałe 9 jeżdżą bez :>

Swoją drogą, gdyby nie tyle czekania na egzamin to w sumie te punkty to nie jest jakiś większy problem. Się idzie i zdaje.

Opublikowano

Niom, a pozostałe 9 jeżdżą bez :>

Swoją drogą, gdyby nie tyle czekania na egzamin to w sumie te punkty to nie jest jakiś większy problem. Się idzie i zdaje.

:polew: :polew: :polew: albo jak mówisz jeździsz bez i czekasz na kolejny termin

Opublikowano

to nie raz tam byli tacy magicy, co na egzamin przyjeżdżali własnymi furami :)

Opublikowano

Mnie nie będzie ;( miłego spota jak zawsze :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 16:36_________________________________________________1261527826_by_druteks_500.jpg[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:02_________________________________________________1262025449_by_19Miko93_500.jpg

Opublikowano

No ładnie... Ale pojechaliście ze stronami! Jak przez tydzień może ze dwie strony przybyły to teraz ledwo dotarłem do końca z nadrabianiem! :) Widać, że spot w Jastrzębiu to wielkie wydarzenie... :polew::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________No i dzięki bardzo za przybycie! :cool1:

Opublikowano

Hehe, tylko koło Was śmignąłem na S-1 :>

Opublikowano

to nie raz tam byli tacy magicy, co na egzamin przyjeżdżali własnymi furami :)

mój tata pare lat temu jezdził przez ponad pół roku bez prawka. Nie miał czasu zrobić a zabrali mu za punkty.

Na egzamin przyjechał oczywiście autem, teorie zdał bez problemu, plac również a nie mieście go facet ulał bo powiedział że nie włączył 2 razy kierunkowskazu gdzieś tam... Biorąc pod uwage że tata przejezdził w życiu ok. 2 mln km i to bez wypadku to chyba potrafi jezdzić... Ale tak to jest. Niestety egzamin kosztuje a biznes musi się kręcić...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________

Hehe, tylko koło Was śmignąłem na S-1 :>

No nie wierze... Ty śmignąłeś... To musiałeś pruć z 90 km/h...

Powiedz nam... podziel się z nami... jak to jest zajrzeć śmierci w oczy :naughty::decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.