Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe boniu szpec od dziur .... hehe

jak nie w zderzaku to w misce... :polew:

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrowienia z Kaprun :decayed:

Opublikowano

fajnie dzisiaj było pod decathlonem:

Opublikowano

Error niestety :(

Ja już nie kręcę, mam uraz :>

Opublikowano

no chyba trzeba więcej poczekać bo dopiero to wstawiłem na youtube.

Nie ma się co zrazać Słąwku tylko większy plac zanleźć. :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 00:17_________________________________________________już idzie[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 01:09_________________________________________________jak jeszcze będzie śnieg w środę to potrzebny mi będzie operator kamery żeby coś z zewnątrz nakręcić

Opublikowano

:hi:

Ale nasypało :> u mnie w Bystrej 15 centymetrów :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

To w środę brać sanki i Gryfi robi kulig pod decathlonem :kox:

Opublikowano

I poodsniezane :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: Panowi,ale ladna pogoda :D, a ja bez auta ;/[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 10:40_________________________________________________znaczy sie auto jest ale w garazu ;/ ... wczoraj nie mialem glowy zeby sie zabrac za wykrecanie miski ;/ bo trza najpierw silnik dzwignac a nie mialem czasu na to :) ale jutro juz powinno byc wymontowane :) ino zas nowy olej ;/ i filtr
Opublikowano

:hi: Strzała ale za***iście za oknem może w końcu na dechę się wybiorę :kox:

Prezes a Ty co biegasz? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

MARiOLiNi czy na przeciwko twojego domu/sklepu jest ten staw gdzie się pływa na kajakach/rowerkach etc?

Zapodaj jakąś fotą sklepu, wydaje mi się, że tam jeździłem kilka razy na zakupy :> To jest może GREGORIO?

:good:

Wczoraj, a właściwie to dzisiaj w nocy przed 1 dopiero wróciłem.

Poranne ślizganie też już zaliczone :> jest za***iście :kox:

Opublikowano

:siema:

Ale fajnie sypie :) Chyba jednak się przełamię i pojadę się gdzieś poślizgać :cool1:

Nie zna nikt fajnego placu gdzie mnie zaraz niebiescy nie zwiną ?

Opublikowano

Ale fajnie sypie :) Chyba jednak się przełamię i pojadę się gdzieś poślizgać :cool1:

Nie zna nikt fajnego placu gdzie mnie zaraz niebiescy nie zwiną ?

Wpadnij do Ustronia po 21 :> biorę aparat i statyw :gwizdanie:

Muszę jeszcze do Jasienicy podjechać zatankować, ćwierć baku to za mało na dzisiaj.

Opublikowano

:hi:

ja też jadę wieczorem się poślizgać.

Dominik też będzie.Może mały ślizgowy spocik niedzielny? :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Co ze zdjęciami ze spota w Jastrzębiu??? :przebiegly::)

Opublikowano

Co ze zdjęciami ze spota w Jastrzębiu??? :przebiegly::)

Z mojej strony już wszystko, spakowane wrzuciłem na serwer. Godzic chyba już pobrał żeby obrobić...

Opublikowano

Ale fajnie sypie :) Chyba jednak się przełamię i pojadę się gdzieś poślizgać :cool1:

Nie zna nikt fajnego placu gdzie mnie zaraz niebiescy nie zwiną ?

Wpadnij do Ustronia po 21 :> biorę aparat i statyw :gwizdanie:

Muszę jeszcze do Jasienicy podjechać zatankować, ćwierć baku to za mało na dzisiaj.

Ciekawa opcja :) A gdzie byśmy się spotkali ?

Opublikowano

pod decathlonem o 20,30 i najwyżej się skochy większą ekipą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.