Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

A takie te hamulce miały być wyjebane :tongue4:

Jednym słowem to c**jowo się panie stało :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale lekko i juz chodze[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:23_________________________________________________takie hamulce nic nie daja jak człowiek się zagapi przy 20km/h i palnie w auto.... Trudno zdarza sie. Troche się pokombinuje to przynajmniej zderzak z s4 będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak,ale jednak szkoda darmowej kasiorki wy***rdalac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. Albo felga poszła albo opona. Jeszcze jej nie zmieniłem. Auto stoi pod sferą a ja siedze w pracy. Zmienie koło po pracy o 21 to bede wiecej wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: feraja,

siemian aleś urwał!

Z tego co widzę to do roboty zderzak, lampa, błotnik, maska, pewnie belka pod zderzak, felga, opona i elementy zawieszenia jak jebłeś o krawężnik[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:43_________________________________________________wycena szkody w welmie minimum 15 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: feraja,

siemian aleś urwał!

Z tego co widzę to do roboty zderzak, lampa, błotnik, maska, pewnie belka pod zderzak, felga, opona i elementy zawieszenia jak jebłeś o krawężnik[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:43_________________________________________________wycena szkody w welmie minimum 15 tys

no mniej więcej tak to wygląda. Maska jest załamana, lampa pęknięta, błotnik załamany, zderzak podrzywiony, na grillu chrom odpadł. Felga i opona też poszły. Myśle że zawias mógł przetrwać bo nie było zbytnio dużego uderzenia (uderzałem duuużo mocniej :wink4:). Próbowałem w ostatniej chwili uciec na chodnik ale były betonowe słupki (pod sferą) więc dużo miejsca na ucieczke nie miałem.

Macie jakieś rady co zrobić żeby mi to jak najlepiej wycenili w PZU...?[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:50_________________________________________________a da się podciągnąc wybitą końcówke drązka pod coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli z prawej strony to pewnie[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 19:55_________________________________________________wyceniaj w ASO a rób poza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... To jak to mam zrobić?

Jutro o 9:30 mam oględziny.

Czyli powiedzieć że coś stuka z prawej przedniej strony?

Jak wycenią słabo to mam jechać do ASO?

Szczerze mówiąc zależy mi na czasie i wolałbym to szybko zrobić.

Może uda się kupić błotnik i maske w kolorze żeby nie trzeba było lakierować (dobrze żę auto jest na chodzie to moge pojezdzić i podopasowywać). Zderzak będe chyba zmuszony kupic na Allegro ponieważ chce kupić s-line ze spryskami a to ciezko dostac.

W zależności ile wycenią albo kupie jedną lampe zwykłą, albo 2 bixeny.

Potem potrzebuje kogoś kto mi to poskłada, polakieruje to co trzeba będzie i najlepiej wystawi mi fakture na całą kwote z wyceny PZU.

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 20:00_________________________________________________no i jeszcze felga i opona... Te felgi już są tak wymęczone że najchętniej bym dołożył i kupił kpl. takich samych nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemani aż mi się ciebie szkoda zrobiła ..... :D:polew: :polew: :polew:

e tam. miejmy nadzieję że uda się dostać za to jakąś konkretną kaske i będzie rezanie in progress :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale mam jeszcze jeden kłopot. Jak wyciągnąlem dojazdówke żeby zmienić koło okazało się że mam zalane całe miejsce na koło zapasowe a po wyciągnięciu dojazdówki okazało się że stoi tak z 5cm wody... Skąd to może być? Bagażnik od góry jest suchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamer, ja mam mk1... :naughty: ale ten co pokazałeś to niezły miał puchar w dupe wsadzony... :polew:

siemian ty siroto! :sarcastic:

A woda może być, bo masz niedrożny spływ. Tam dziurka powinna być na środku żeby wszystko spływało. A woda może brać się choćby od różnicy temperatur i spływać tam i się zbierać jak nie ma gdzie uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...