Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesław, pytałeś w innym temacie o możliwość sprawdzenia historii po Vin, Jak byłem ostatnio w welmie w Bielsku po odbiór części to zobaczyłem karteczkę na serwisie "Informacji o historii serwisowej i przebiegach nie udzielamy" albo jakoś tak :no: Może Gryfi Ci to ewentualnie sprawdzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Ku*wa, jeszcze mandat z fotoradru straży miejskiej w pszczynie, zdjęcie z marca robione z tyłu samochodu :blink: Z tego co mi się wydaje to w przypadku SM obędzie się bez punktow? :mysli: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 16:49_________________________________________________Teraz doczytałem, że chcą mi dać 4 pkty :gwizdanie: Ktoś przerabiał wersję "nie pamiętam kto jechał"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Ty jechałeś, to jako właściciel musisz podać kto prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Ty jechałeś, to jako właściciel musisz podać kto prowadził.

Wystarczy, że powie, że ktoś z najbliższej rodziny, ale nie powie kto, bo nie musi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Ty jechałeś, to jako właściciel musisz podać kto prowadził.

Wystarczy, że powie, że ktoś z najbliższej rodziny, ale nie powie kto, bo nie musi. :)

Jesteś pewien, że na pewno nie musi?? Kumpel dostał cztery takie foty i znajomy policjant powiedział, że musi podać dane osoby która wtedy prowadziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gugluje temat, większość osób które mówi, że nie wie kto prowadził w przypadku zdjęcia z tyłu dostaje mandat bez punktów :wink4: Mogłem jechać ja, lub mój brat i nie wiem kto w tym dniu prowadził gdyż rówo użytkujemy samochód :mysli: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 18:26_________________________________________________"Jeśli nie można rozpoznać kierującego pojazdem, który jest użytkowany przez kilku kierowców, właściciel pojazdu może skorzystać z art. 78 ust. 4 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym. Odpowiada wtedy karnie za niewskazanie, na żądanie organu kontroli ruchu drogowego, kierowcy lub użytkownika jego pojazdu (art. 97 kw w zw. z art. 78 ust. 4 Ustawy Prawo o ruchu drogowym). Za powyższe naruszenie przepisów ruchu drogowego nie nalicza się punktów do ewidencji kierowców. Kierowca otrzymuje grzywnę według uznania funkcjonariusza w granicach 20-500 zł, ponieważ jest to wykroczenie nie ujęte w taryfikatorze mandatów "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ?

i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979

W poniedziałek będę wiedział coś więcej :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 18:45_________________________________________________PS.Jeśli chodzi o historię " numeru" VIN oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ?

i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979

napisz mi pw w poniedziałek to ci sprawdzę ten vin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:acute:

to ja nie będę sprawdzał :wink4:

jak bardzo chcesz to możesz :naughty:

ja po prostu mam dostęp do historii audi i nie muszę nikogo prosić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Nie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Inter-welmu? Bo bym pewną pierdołke potrzebował :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 09:54_________________________________________________

:banan2::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Nie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Inter-welmu? Bo bym pewną pierdołke potrzebował :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 09:54_________________________________________________

:banan2::decayed::polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gugluje temat, większość osób które mówi, że nie wie kto prowadził w przypadku zdjęcia z tyłu dostaje mandat bez punktów :wink4: Mogłem jechać ja, lub mój brat i nie wiem kto w tym dniu prowadził gdyż rówo użytkujemy samochód :mysli: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 18:26_________________________________________________"Jeśli nie można rozpoznać kierującego pojazdem, który jest użytkowany przez kilku kierowców, właściciel pojazdu może skorzystać z art. 78 ust. 4 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym. Odpowiada wtedy karnie za niewskazanie, na żądanie organu kontroli ruchu drogowego, kierowcy lub użytkownika jego pojazdu (art. 97 kw w zw. z art. 78 ust. 4 Ustawy Prawo o ruchu drogowym). Za powyższe naruszenie przepisów ruchu drogowego nie nalicza się punktów do ewidencji kierowców. Kierowca otrzymuje grzywnę według uznania funkcjonariusza w granicach 20-500 zł, ponieważ jest to wykroczenie nie ujęte w taryfikatorze mandatów "

Ostatnim razem jak odwiedził mnie poborca skarbowy za mandat z zeszłego roku, rozmawialiśmy trochę o mandatach.

Powiedział, że w Skoczowie jest sporo zdjęć od tyłu i zna wiele przypadków, które skończyły się w sądzie, a właściciel pojazdu i tak nie dostał żadnego mandatu. Mówił, że od skierowania wniosku do sądu grodzkiego mija kilka miesięcy i właściciele tłumaczą się, że po tak długim okresie nie są w stanie sobie przypomnieć kto prowadził samochód, a żeby kogoś ukarać muszą mieć dowód.

Za parkowanie w Krk dalej mi nic nie zrobili, a było to w październiku. SM w Ustroniu odmówiła przesłuchania mnie i podobno kierują prośbę do Policji, aby mnie przesłuchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mi przecież to zdjęcie z marca przyszło :decayed: Jeszcze zimówki mam założone :kox: Powiem, że nie wiem kto prowadził bo ewidencji nie prowadzę a to już było tak dawno :naughty: zaproponuję 100 zł i 0 punktów. Zobaczymy co oni na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...