Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

a mógłby ktoś z was luknąć na nią w tym komisie i napisać mi co dokładnie jest do naprawy jeszcze, jak szczeliny wyglądają??

widzę, że brak pasa, chłodnic, lamp i coś tam z poduszką w kierownicy chyba nie tak

musial byc spory dzwonek bo felgi też nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ekipa :hi:

Szkoda, bo ładne autko. Moim zdaniem deska była wymieniana, o czym może świadczyć świecąca kontrolka ABS, a to się dzieje tylko jak się odłączy moduł kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ALL :hi:

siema wszystkim oprócz Wihajstra :decayed: :decayed:

do budy kundlu :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ekipa :hi:

Szkoda, bo ładne autko. Moim zdaniem deska była wymieniana, o czym może świadczyć świecąca kontrolka ABS, a to się dzieje tylko jak się odłączy moduł kierownicy.

pewnie kodowanie się wysrało i chopy nie wiedzą OCB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ekipa :hi:

Szkoda, bo ładne autko. Moim zdaniem deska była wymieniana, o czym może świadczyć świecąca kontrolka ABS, a to się dzieje tylko jak się odłączy moduł kierownicy.

pewnie kodowanie się wysrało i chopy nie wiedzą OCB :naughty:

poza tym poduszki na pewno wywalone były...widać ze ta od kierowcy nieudolnie włozona bo szpara z lewej strony jak kanion kolorado :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam?

furacz śmiga?

Jeszcze nie :wallbash: ,zimery wybieraka dalej są poszukiwane w okolicy .

Dzięki za pomoc . :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam?

furacz śmiga?

Jeszcze nie :wallbash: ,zimery wybieraka dalej są poszukiwane w okolicy .

Dzięki za pomoc . :notworthy:

spoko - jakby co to dawaj znać, żebym to zamówił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a8-gaz-pilnie-pilnie-C14510605.html i co gryfi na nia powiesz ja myslelem ze byc podjechal popatrzec na nia wiem ze jest juz pare lat u nas w kraju to i serwis nam nic nie powie 2 lata temu bylo to auto sasiada

a ile to ma ma kole?

nie widzę więc pewnie koło 400 kkm

wygląda fajnie chociaż opony trochę małe.

pamiętaj też o problemach Arturoo, który włożył już w naprawę tiptronica ponad 7500 pln

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________prywatna rejestracja może świadczyć o tym,że ktoś ma kasę i mógł o nią dbać w sensie serwiswania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy uchwyt na który zaczepia się roletę w B5 można zdjąć osobno czy też jest to stały element wraz z tapicerką? Chodzi mi o to jakby ktoś nie zrozumiał :decayed:

http://allegro.pl/item1178531690_audi_a4_lifting_tapicerki_tylne_mocowanie_rolety.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy uchwyt na który zaczepia się roletę w B5 można zdjąć osobno czy też jest to stały element wraz z tapicerką? Chodzi mi o to jakby ktoś nie zrozumiał :decayed:

http://allegro.pl/item1178531690_audi_a4_lifting_tapicerki_tylne_mocowanie_rolety.html

z tego co pamiętam to on jest z tapicerką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ma na bank ponad 400 kkm

jeśli myślisz o gazie to nie v8 audi

blok z aluminium powłoka ceramiczna a także pierścienie chromowe reagują z jakimiś siarczkami czy azotanami z gazu i się rozpuszczają.

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:39_________________________________________________piter220v a tu coś dla ciebie ,żebyś wiedział jak haldex się zachowuje w poślizgach:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:40_________________________________________________

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:43_________________________________________________

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:44_________________________________________________a tu przyśpieszenie 1,8tsi z napędem na przód:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:46_________________________________________________
[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________no i widać można aż 230 km z tego motorku wyciągnąć:

Skoda superb 1.8 TSI 235 HP[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:49_________________________________________________skoda superb 1.8tsi 220hp 0-100 7sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno ślizganko haldexem:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:57_________________________________________________bezpieczeństwo:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:02_________________________________________________a tu kilka zdjęć superba kombi 4x4

wcale nie stoi wysoko:

New 2011 Skoda Superb Combi 4X4

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:04_________________________________________________dobra już se dam siana z tym superbem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...