Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/audi-a8-gaz-pilnie-pilnie-C14510605.html i co gryfi na nia powiesz ja myslelem ze byc podjechal popatrzec na nia wiem ze jest juz pare lat u nas w kraju to i serwis nam nic nie powie 2 lata temu bylo to auto sasiada

a ile to ma ma kole?

nie widzę więc pewnie koło 400 kkm

wygląda fajnie chociaż opony trochę małe.

pamiętaj też o problemach Arturoo, który włożył już w naprawę tiptronica ponad 7500 pln

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________prywatna rejestracja może świadczyć o tym,że ktoś ma kasę i mógł o nią dbać w sensie serwiswania.

Jestem fanem D2, ale kurde te tipy są o dupe roztrzaść. Najfajniejsze co w tym aucie to SpaceFrame, ale i tak wolę 740i... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

http://otomoto.pl/audi-a8-gaz-pilnie-pilnie-C14510605.html i co gryfi na nia powiesz ja myslelem ze byc podjechal popatrzec na nia wiem ze jest juz pare lat u nas w kraju to i serwis nam nic nie powie 2 lata temu bylo to auto sasiada

a ile to ma ma kole?

nie widzę więc pewnie koło 400 kkm

wygląda fajnie chociaż opony trochę małe.

pamiętaj też o problemach Arturoo, który włożył już w naprawę tiptronica ponad 7500 pln

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________prywatna rejestracja może świadczyć o tym,że ktoś ma kasę i mógł o nią dbać w sensie serwiswania.

Jestem fanem D2, ale kurde te tipy są o dupe roztrzaść. Najfajniejsze co w tym aucie to SpaceFrame, ale i tak wolę 740i... :tongue4:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu- zdrajca :audi:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:25_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już se dam siana z tym superbem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mi się podoba więc się nie krępuj :wink4:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:47_________________________________________________tak na marginesie to fajny furacz :slina:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:48_________________________________________________w moim tylko góra silnika została do roboty, więc nie będę na razie zmieniał

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryfi ales mi tu propagande walnal :D ..

generalnie jestem na tak i teraz pod koniec albo przyszly rok biore taka jedna .. pewnie na nowy rok beda jeszcze jakies wyprzedaze ...

popo podstawowa wersja 1.8 tsi z 4x4 kosztuje cos kolo 110 k plnow ..ale jak chcesz 4x4 to bez dsg .. niestety :/ ...

czolem banda :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zgadza się POPO

1,8 tsi 4x4 można mieć tylko z 6-gang

ale podstawowa wersja kosztyje coś koło 95 tys PLN z tym zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wyprałem karte pamięci w kieszeni w koszuli... ciekawe czy bedzie działać... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ekipa :)

hmmm wyprałem karte pamięci w kieszeni w koszuli... ciekawe czy bedzie działać... :decayed: :decayed: :decayed:

Będzie :) Ja już pendrive-a ze 3 razy wyprałem, działa do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au mnie w domu piorun jebnął w kabel tel. i spaliło router i kompa :wallbash:

mi tez spalił sie ruter od kabla tel w zeszłym roku ale oddałem go do naprawy bo był jeszcze na gwarancji i przysłali nowy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to nie za ciekawie... :confused4: :confused4: Widzisz to chyba jakiś znak że mnie za dużo za naprawy kasujesz :decayed::polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 10:54_________________________________________________

au mnie w domu piorun jebnął w kabel tel. i spaliło router i kompa :wallbash:

mi tez spalił sie ruter od kabla tel w zeszłym roku ale oddałem go do naprawy bo był jeszcze na gwarancji i przysłali nowy :naughty:

przecież Ty nie masz komputera. Ty do nas piszesz na maszynie do pisania :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...