Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Arturoo

:hi:

Ja się chyba również rozstanę z moim smerfem :kwasny:

I co potem? :hi:

BTW http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/nowy-gruchot-%7C-kubly-bose-galka-s4-kiera-s-licznik-fis-%7C-czesci-256340/#post3218907 te sitza znów :D

Swoją drogą... orientuje się ktoś jak od strony prawnej wygląda rozbieranie anglików?

Co, oni przywożą z anglii ze szrotu czy spisują umowę z właścicielem, ale autko nigdy nie jest rejestrowane w PL? :eusathink:

• Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Arturoo

• siemian

• Wihajster

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ja się chyba również rozstanę z moim smerfem :kwasny:

I co potem? :hi:

No jeszcze nie wiem na razie może coś mniejszego co potem młodej zostawię może peugeot 207?? Zobaczymy potem co dalej na razie potrzebuje coś małego do miasta na A4 przyjdzie jeszcze czas.

:hi::hi::hi:

Przemo kup sobie fieste albo sprintera to z włefistą sobie klub założycie :decayed::decayed::decayed::decayed:

a tak na serio to myslisz że to dobry pomysł sprzedać autko w którym ostatnimi czasy porobiłeś troche (choćby zmiana skrzyni biegów).

Przecież chyba nic Ci się tam nie psuje więc zbytnio nie widze sensu sprzedaży autka, tym bardziej że nie oszukujmy się, kokosów za niego nie dostaniesz bo ceny a4 tak teraz spadły że masakra a jest tego wszedzie pełno (komisy, allegro).

:hi::hi::hi:

No i podobno 8L w miescie mu to pali :decayed:

:hi:

możecie mi polecić hamownie w okolicy BB ?? Jakie ceny wołają za test ? Chce zrobić odczyt na Pb i LPG.

:hi::hi::hi:

sensu no tak na prawdę głębszego nie ma oprócz faktu że potrzebuję gotówki i tylko dlatego się nad tym zastanawiam.

Bo autko śmiga bez zarzutu no ale czasami tak bywa po prostu.

Zobaczymy co czas i nowy rok przyniesie

pozdro z Żywca :a4fan:

ecusoft lub compsport :hi:

:hi:

Gryfi pół roku pojeździł i mu się znudziło pewnie....ciekawe co teraz będzie ? ;)

co by nie było spekulacji i domysłów - będzie rs4 b5 po drobnych modach :evil:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

a tak serio to pewnie skończy się na kupaczento z gazem :facepalm:

Ale sie dzieje....Przemo szkoda smerfa ,Gryfi v zamienic na r ? Bosze co sie wyrabia ?

Pany Wszystkiego najlepszego na najbliższe 365 dzionków :decayed:

pozdro z Żywca :a4fan:

ecusoft lub compsport :hi:

dzięki :thumbup1: