Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Grzesiek to przyłączaj się zapraszamy w piątek jedziemy do Gliwic rozkręcić u nich spoty :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:50_________________________________________________mam nadzieję że się wyleczę bo magnes mi się już robi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:witamy na forum[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:52_________________________________________________xandmar a jak do piątku dojdziesz do siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba36

Jeśli masz ochotę się wybrac z nami na spota do Gliwic to ja pojadę ze Skoczowa. Tam pracuję i nie ma sensu żebym wracał spowrotem do Bielska.

Będziemy wyjeżdżac z Dawidem (jeśli pojedzie) koło 17:30 z parkingu na targowisku w Skoczowie (koło krytej pływalni Delfin).

martin a4

Prośba. Jakbyś mógł dokończyc swoje dzieło w pierwszym poście byłoby świetnie :)

To duże zdjęcie dałbym na środek i napis zrobiłbym 'Zapraszamy na spoty Bielska-Białej i okolic - parking przy CH Auchan środa godz. 18.00'

Te małe fotki też mogłyby by na środku.

Można by też wkleic jakąś mapkę z zaznaczonym punktem spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, z tego co pamietam ostatnio wyjeżdżaliśmy 17.45 i byliśmy na styk, wraz z moim tankowaniem na shellu. Tam od Mikołowa jest cały czas 70 i mnóstwo fotoradarów więc lepiej nie cisnąc gruchy. Dodatkowo teraz kompletnie nie wiem jak trafic pod tą arenę, więc będzie dodatkowe utrudnienie. Może navi pomoże :)

Ale Ty częściej tam śmigasz po tych trasach, więc jeśli uważasz, że 18.00 jest ok to zdaję się na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jutro to zrobi

Kuba36

Jeśli masz ochotę się wybrac z nami na spota do Gliwic to ja pojadę ze Skoczowa. Tam pracuję i nie ma sensu żebym wracał spowrotem do Bielska.

Będziemy wyjeżdżac z Dawidem (jeśli pojedzie) koło 17:30 z parkingu na targowisku w Skoczowie (koło krytej pływalni Delfin).

martin a4

Prośba. Jakbyś mógł dokończyc swoje dzieło w pierwszym poście byłoby świetnie :)

To duże zdjęcie dałbym na środek i napis zrobiłbym 'Zapraszamy na spoty Bielska-Białej i okolic - parking przy CH Auchan środa godz. 19.00'

Te małe fotki też mogłyby by na środku.

Można by też wkleic jakąś mapkę z zaznaczonym punktem spotkań :)

spoko jutro to zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 21:29_________________________________________________o ktorej wyjezdzasz z chybia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...