Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

I po spociku.Było calkiem sympatycznie zreszta jak zawsze :naughty: Podziekowania dla Słodkiego za przyjemnośc przejechania sie Q :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spociku.Było calkiem sympatycznie zreszta jak zawsze :naughty: Podziekowania dla Słodkiego za przyjemnośc przejechania sie Q :wink4:

Non Problemos :wink4: następnym razem na jakiś plac trza ruszyć,Proton coś wie na ten temat może za tydzień skoczymy na jakieś 15 min i pośmigamy tak na pare Audiczek :mysli: :mysli: :mysli::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było spoko :notworthy: fajnie my se pogawedzili przy :drinks: a tak w ogóle to co sie dzieje z Porterem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Piotr wyjaśniłeś juz panu dawidowi co maja związane warunki pogodowe z hamowania :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, dotarłem :) Musiałem jeszcze pomachać łopatą, bo mnie zasypało :)

Jadąc do domu miałbym dzwona przez jednego palanta, który wyjechał do połowy drogi i ledwo ruszył, podjeżdżając na tyle, że się zmieściłem.

Co do auta Roberta, to przypomniało mi się jeszcze, że w tych silnikach lubią pękać głowice w miejscach osadzenia PD-ków. Pisał o tym ktoś na AKP. Jak znajdę ten temat to podeślę linka. Jeśli przełożenie PD-ka w inne miejsce nie da efektu, to można rozważyć i tą ewentualność. A co do EGR, to cholera żałuję, że nie właczyliśmy grupy 3 basic settings, byłoby widać, czy na 100% egr jest nieczynny.

Ale jak będzie autko na warsztacie to można to sprawdzić :)

Cieszę się, że tyle osób przyjechało. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że przyczyną gaśnięcia silnika może być niesprawny EGR, więc może dlatego gaśnie Robertowi ten motorek. Trzeba uzdrowić EGR i myślę, że sprawa będzie jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że przyczyną gaśnięcia silnika może być niesprawny EGR, więc może dlatego gaśnie Robertowi ten motorek. Trzeba uzdrowić EGR i myślę, że sprawa będzie jasna.

dlatego zawsze najlepiej zaczynać od prostych rzeczy a nie wymieniać od razu pompowtryski tak jak miał to robione do tej pory :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany,jeśli chodzi o mnie to mnie zapierdoliło-oczywiście śniegiem :decayed:pozatym mam 2 zmiane postaram się być na przyszły tydzień. P.s-Wojtek dzięki za pamięć :notworthy:

No Q...wa bo myślałem,że się już na nas pogniewałeś :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 13:59_________________________________________________

spoko bylo :) .. zmeczony troche bylem i powiem ze piwko troche naruszylo moje fundamenty :kox: hyhy :drinks:

hihihi no i pewnie workiem też troche ruszyło :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton rafał nie robert:] ale super ze sie zajales jego problemem tak fachowo z ciebie bedzie za niedługo encyklopedia audi:D hehe martin i co z tego ze wyjasnil ale i tak tego nie zalatwilbys:P porter poruszylismy temat twojego zaginiecia :D obstawialem wariant c dot. wariantow takich samych jak w przypadku protona:D[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:33_________________________________________________co do hamowni załatwiłem prosze bardzo pogoda nie gra roli tylko zeby nie bylo trzeba sniegu odwalac z samochodu cena 50zl przy 10ciu samochodach i co martin gratulacje za załatwienie hamowni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej stodole to zalatwiles pewnie zamiast rolek sa kostki siana lub slomy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie mowa o warsztacie co wynajmujecie :polew: :polew: :polew:

jastrzebie zdroj v-tech

pewna sprawa a nie jak ty obiecywania juz rok i co z tego :D

i warunki pogodowe nie maja nic do tego:P tylko to ze beda miec maras na warsztacie:P

wiec koledzy tylko trzeba zrobic liste kto chce jechac i kiedy by pasowalo ja proponuje popoludnie w sobote co wy na to??

podziekujcie martinowi za załatwienie sprawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v-tech hujnia wole juz twoja stodole :kox: :kox: a jak nie to se poczekam i pojade do bielska do ecu soft a pozatym matole my nie mamy na warsztacie rolek :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.proton rafał ma silnik asz[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:55_________________________________________________wy nie macie warsztatu wogole:P tylko jestescie u jakiegos goscia to i wlasnej słomy nie masz:P[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 17:55_________________________________________________a wogole nie wiem czemu zabierasz głos jak wogole sie nie udzielasz nigdzie wiec ja juz nie gadam z toba na forum :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah ale gdzie sie mam udzielac :shocked:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 18:01_________________________________________________zreszta tobie sie juz dosc razy udzielilem :confused4: a pozatym na forum jak moge to pomoge jak niewierzysz to se poczytaj i nie mam ochoty juz z toba rozmawiac .pozdr i pocwicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany,jeśli chodzi o mnie to mnie zapierdoliło-oczywiście śniegiem :decayed:pozatym mam 2 zmiane postaram się być na przyszły tydzień. P.s-Wojtek dzięki za pamięć :notworthy:

PORTER co boisz się odbierać telefon :strachliwy: :strachliwy: :strachliwy:

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 21:06_________________________________________________SIODKI mam fajny placyk tylko jest wolny w sobote wieczorem : :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...