Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Bo jestem nieśmiały :embarrassed:, widzę że Wy jesteście łowcami prędkości... a ja ze swoim spokojnym automatem zostawałbym zawsze na końcu...

powiem ci tak..przestań pier**lić i weź się w garść i we środę chce cie widzieć na spocie.Nie zapomnij prowiantu :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster poczułem się jak sierściuch w wojsku, nic mi nie pozostało tylko zameldować tak jest, choć nie wiem czy do tego dojdzie w najbliższą środę, ale mam to na uwadze. A ten prowiant to ma być suchy :slina: ?

przecież mamy grilla,więc jak chcesz sobie coś zjeść to weź ze soba jakąś kiełbaske czy cokolwiek.Chyba,że będziesz liczył zawsze na sępa jak np.Cycek :polew::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem nieśmiały :embarrassed:, widzę że Wy jesteście łowcami prędkości... a ja ze swoim spokojnym automatem zostawałbym zawsze na końcu...

E tam Maćka powinieneś objechać bo może mu sandał wpaść pomiędzy gaz a hamulec (ześlizgnie się ze skarpetki :polew: :polew: :polew:) :> :> :>

Przyjezdzaj a nie pier*ol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem nieśmiały :embarrassed:, widzę że Wy jesteście łowcami prędkości... a ja ze swoim spokojnym automatem zostawałbym zawsze na końcu...

szczególnie zemnie taki łowca ... ze źle podpiętym turbo jeździłem, a no co mi to ciulstwo :) wpadaj albo przyjedz jak wolisz. Miło jest, a poza tym można się kilku rzeczy dowiedzieć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzic jak mogles miec zle turbo podpiete???kolego przyjezdzaj :) niemas sie czego bac...oni o tych predkosciach tak tylko d*p** :P .... kazdy wraca jak chce ja zawsze spokojnie bo mam mala ze soba...mozliwe ze bede w srode :P wkoncu trza wpasc pogadac :P bo ino obiecuja obiecuja a ch**a z tego jest :)...no taka praca :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 09:38_________________________________________________Sieman dzis Cie zauwazylem i to bylem ja :P... gdybys nie zwolnil to nie wiem czy bym poznal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzic jak mogles miec zle turbo podpiete???kolego przyjezdzaj :) niemas sie czego bac...oni o tych predkosciach tak tylko d*p** :P .... kazdy wraca jak chce ja zawsze spokojnie bo mam mala ze soba...mozliwe ze bede w srode :P wkoncu trza wpasc pogadac :P bo ino obiecuja obiecuja a ch**a z tego jest :)...no taka praca :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 09:38_________________________________________________Sieman dzis Cie zauwazylem i to bylem ja :P... gdybys nie zwolnil to nie wiem czy bym poznal :P

No dzisiaj to ja Ciebie też widziałem.

Krówki na fotelach widać z kilometra :> :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie uszkodzilo turba ??...jakie miales objawy ??

Brak mocy :)

http://www.autokrata.pl/lod/7017/audi_r8_spider/

Jest juz temat na forum. :) Tylko dlaczego nazwali to cabrio jak alfe (spider)? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...